Arto Gibi Arkadaş Düşman Başına! Demet Akalın Arto’nun Gazına Geldi: Oraya Gitmek İçin Tüm Tehlikeyi Göze Aldı

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Arto Gibi Arkadaş Düşman Başına! Demet Akalın Arto’nun Gazına Geldi: Oraya Gitmek İçin Tüm Tehlikeyi Göze Aldı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve yeni kankası Söylemezsem Olmaz’ın lafını esirgemeyen sunucusu Arto Amerika’yı fethetmeye devam ediyor. Demet Akalın’ın bu sefer paylaşımı yok artık dedirtti.

demet akalın-arto

Türkçe popun kraliçesi Demet Akalın her yaptığıyla olay yaratmaya devam ediyor. Yakın arkadaşı Alişan ile sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının sona ermesinin ardından soluğu Amerika’da alan ünlü şarkıcı, paylaşımlarıyla da sosyal medyanın gündemine oturdu. Amerika’da Beyaz Tv’nin olay programı Söylemezsem Olmaz’ın eski yorumcusu Arto ile buluşan Demet Akalın Amerika’nın keyfini çıkarıyor.

NBA Maçı İçin Her Şeyi Göze Aldı

Amerika’dan NBA maçına gitmeden dönmek istemedi. NBA maçı izlemek için aşı olması gereken Demet Akalın, kankası Arto’nun gazına da gelince gözünü kararttı. Paylaşımında aşısız NBA maçına alınmadığını dile getiren Demet Akalın NBA maçına gitmek istediğini dile getirdi. Aşısını olan Arto ise “Ben aşımı oldum kusura bakma NBA ve starlarla yan yana oturacağım” diye nispet yaptı.

Arto’nun kışkırtmalarına daha fazla kayıtsız kalamayan Demet Akalın, Amerika’da aşısını olacağını söyledi. NBA maçına gidebilmek için tüm tehlikeleri göze alan Demet Akalın paylaşımını “Ve o NBA maçına gideceğim” diye bağırarak sonlandırdı. NBA maçında dünya starlarıyla birlikte Arto ve Demet Akalın’ı görmek için sabırsızlıkla bekliyoruz biz de.

Arto Dost mu Düşman mı Kafaları Karıştırdı

demet akalın-arto

Magazin gündemi bildiğiniz üzere bir süredir Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki polemikle meşgul. Bu haberi vererek polemiğe dahil olan Arto geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile tatile çıkarak tarafını açık açık belirtmişti. Ancak Arto’dan şaşırtan bir hamle geldi. Demet Akalın’ını savunan ünlü yorumcu bu kez de ünlü şarkıcıyı ifşa etti. Konser için Amerika’ya giden Demet Akalın’ı Seda Sayan hakkında konuşurken videoya alan Arto, bu videoyu sosyal medya hesabında paylaşmayı da ihmal etmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz