Adına Sahte Hesap Açan Kabin Memuruyla Davalık Olmuştu! Popçu Simge, Sonunda Sessizliğini Bozdu

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Adına Sahte Hesap Açan Kabin Memuruyla Davalık Olmuştu! Popçu Simge, Sonunda Sessizliğini Bozdu

Türkiye’nin en sevilen kadın sanatçılarından biri olan Simge Sağın, son günlerde haberleri oldukça meşgul ediyor. Adına sahte hesap açıp iş insanlarıyla konuşan kabin memuru ile davalık olan güzel popçu, hayranlarına müjdeli haberi verdi.

simge sağın

8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Simge Sağın, Türkçe popon en sevilen seslerinden biri. Yaptığı her şarkıyla milyonlarca dinlenmeye ulaşan güzel sanatçının hayran kitlesi de katlanarak artıyor. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümünden mezun olan ünlü isim, “Miş Miş” şarkısı ile büyük bir çıkış yapmıştı. Tüm Türkiye kendini tanıtan yıldız şarkıcı, müzik listelerini de altüst etmişti. Canlı performanslarıyla da gönülleri fetheden Simge, bir süredir ortalıkta yoktu.

Sevmek Yüzünden Geliyor

simge sağın

Yankı, Öpücem, Ben Bazen, Üzülmedin Mi gibi şarkılarla Türkçe pop müziğe adını altın harflerle yazdıran ünlü güzelden müjdeli haber sonunda geldi. Bir süredir işlerine ara veren güzel yıldız, bomba gibi bir şarkıyla geliyor. Derin sessizliğin ardından hayranlarını sevindiren güzel sanatçının yeni projesi hepimizi çok heyecanlandırdı.

“Adımı Kullanıp İş adamları İle Yazıştı, İtibarım Zedelendi”

Güzel şarkıcımızın canı bildiğiniz gibi son günlerde çok sıkıldı. Kabin memuru Asil Nadir A., kendisini şarkıcı Simge olarak tanıtıp Facebook’ta sahte profil hesabı açmıştı. Ünlü şarkıcının kişisel verilerini kullanan memur, iş insanları ile cinsel içerikli yazışmalar yapıp yüz yüze görüşmeler bile ayarladı.

simge sağın

Simge Sağın ise avukatı aracılığıyla kabin memurundan “verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme” suçundan şikayetçi oldu. Dilekçede, fotoğraf ve kişisel bilgilerinin kullanılarak Sağın’ın itibarının zedelendiği ve insanların kandırıldığı da belirtildi.

Savcılık ise şüpheli hakkında bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz