Demet Akalın Koronayı Takmamaya Devam Ediyor! Şimdi de Ceyda Benek’le Ev Gezmelerinde

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Demet Akalın Koronayı Takmamaya Devam Ediyor! Şimdi de Ceyda Benek’le Ev Gezmelerinde

Pandemi salgını nedeniyle yaşadığımız sınırlamalar hepimizi bunalttı elbette. Ancak öyle anlaşılıyor ki Demet Akalın daha da çok bunalmış durumda. Ve adeta “Seni takmıyorum korona” dercesine cüretkar bir hal içerisinde. Ünlü şarkıcı yurt içi yurt dışı gezmelere doyamamış ki bugün de ev gezmeleriyle gününü gün etmeye devam ediyor.

Koronaya Kafa Tutan Demet

demet akalın

Demet Akalın geçtiğimiz ay eşi Okan Kurt ve kızı Hira ile birlikte kısa bir tatil için Uludağ’a gitmişti. Ancak maalesef kendisi ve eşi arkadaşlarının sorumsuzluğu yüzünden koronaya yakalanmışlardı. Akalın bu durum karşısında test sonucu pozitif olup kendilerini uyarmayan arkadaşlarını suçlamış ve onların duyarsızlığı yüzünden bunları yaşıyoruz şekline bir yorum yapmıştı.

Ardından Dubai Yolculuğu

blank

Dünya genelinde milyonlarca insanın etkilendiği koronavirüs salgını nedeniyle yurt dışı seyahatlerde de bir düşüş yaşandı elbette. Hatta özellikle yurt dışı seyahatler bu dönemde en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi oldu. Ancak bundan kısa bir süre önce Demet Akalın yine ailesini de alıp Dubai’ye gitme cesaretini göstermişti. Ama neyse ki orada herhangi bir sorunla karşılaşmadılar ve tüm aile sağlıklı bir şekilde ülkeye geri döndü.

Demet Bir Türlü Kalıbına Sığamıyor

blank

Kalıbına sığamayan Demet Akalın’ın bir yerde sabit kalması mümkün değilmiş gibi görünüyor adeta. Hal böyle olunca seyahatler bitse de Demet’in gezmeleri bitmiyor. Hatta hiçbir şey olmasa bir alışveriş merkezine girerken ya da çıkarken yakalıyoruz kendisini. Bugünse yine ruhu daralan Demet Akalın’ın aklına ev gezmesi yapmak gelmiş anlaşılan. Ve soluğu arkadaşı Ceyda Becek’te almış. E tabii ki bu küçük gezintiyi de Instagran hesabından bir story ile paylaşmayı ihmal etmiyor ünlü sanatçı. Ne diyelim, iyi gezmeler. Ama işte korona Demet, az daha dikkat lazım sanki!   

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz