Buse Varol’un Doğum Gününden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor: Hem Çok Şık Hem de Çok Fit!

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

Buse Varol’un Doğum Gününden Fotoğraflar Gelmeye Devam Ediyor: Hem Çok Şık Hem de Çok Fit!

Bugün Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’un doğum günü! 31 yaşına giren güzel oyuncuya gün içinde Instagram’dan doğum günü mesajları yağdı. Herkesin doğum günü dileklerini kendi storysinde de paylaşan Buse Varol’un storyleri 99’luk tesbihe döndü ama olsun sevilmek güzel şey!

Alişan, Buse Varol, Burak ve Eliz

Alişan’la 2018 yılında nikah masasına oturan güzel oyuncu, o günden itibaren sosyal medyada ve özellikle de Instagram’da büyük bir sevgi ile takip ediliyor. Buse Varol ve Alişan’ın evliliğine; kısa sürede Burak ve Eliz’in katılmasıyla dört kişilik sevimli bir aile olan çiftimiz Instagram hesaplarından sık sık fotoğraf ve video paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Alişan Buse Varol’a Aşkını Haykırdı!

Bugün ise Alişan, eşinin doğum günü için sabah saatlerinde bir fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Meğerse Buse Varol’un doğum günüyle çiftimizin nişanlandığı gün aynıymış! Aynı gün içinde hem doğum günü kutlayan hem de nişanlanan çiftimiz; bir taşla iki kuş vurmuşlar. Alişan ise romantikliğin doruklarına çıkarak eşine aşkını haykırdı; “4. doğum günün benimle aşkım.. Bu fotoğraf çekildiği gün biz nişanlanmıştık ve aynı gece seninle birlikte kutladığımız ilk doğum günündü.. Sen ve bendik.. Şimdi sen ben Burak ve Eliz? Beni hayallerime kavuşturan, seni bana gönderen Allah’ıma şükürler olsun?Ve sana hayatıma kattığın her mutluluk saniyesi için teşekkür ederim aşkım.. Birlikte nice güzel yıllarımız olsun sağlıkla, huzurla.. Seni çok seviyorum?? Doğum günün kutlu olsun sevgilim..”

Doğum Gününden Fotoğraflar!

Buse Varol doğum günü

Bu romantik doğum günü mesajından sonra gün içinde eşine çiçek göndererek doğum gününü bir kez daha kutlamayı ihmal etmeyen Alişan, akşam saatlerinde ise ailesi ve arkadaşlarıyla Buse Varol’un doğum gününü kutladı!

Buse Varol doğum günü

Doğum günü için siyah bir elbise tercih eden Buse Varol hem çok şık hem de çok fit! Kim geçen ay Eliz’i doğurduğuna inanır ki?

Buse Varol doğum günü
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz