Sağlığım Daha Kıymetliydi Küsme: Sefirin Kızı’ndan Ayrılan Neslihan Atagül’e Küsmüştü Ama Yanıt Gecikmedi

Aleyna

Haberler

26 Mart 2021

Sağlığım Daha Kıymetliydi Küsme: Sefirin Kızı’ndan Ayrılan Neslihan Atagül’e Küsmüştü Ama Yanıt Gecikmedi

Sağlık problemleri nedeniyle başrolü olduğu Sefirin Kızı dizisinden ayrılan Neslihan Atagül’e tepki bitmiyor. Diziden ayrılmasıyla hayranlarını oldukça üzen ünlü oyuncu, Instagram’dan ona küsen takipçisine kendini savundu.

neslihan atagül

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı, yayınlandığı ilk zamanlar reyting listelerini altüst etmişti. Başrollerini Neslihan Atagül ve Engin Akyürek’in paylaştığı fenomen dizi, her hafta heyecanla beklenmiş ve gittikçe büyüyen bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

neslihan atagül

Ancak Sefirin Kızı’nın yıldızı Neslihan Atagül’den kötü haber geldi. Hızla kilo kaybeden güzel oyuncu hayranlarını çok korkutmuştu. Geçirgen Bağırsak Sendromu teşhisi konulan ünlü oyuncu, fırtınalar estirdiği diziden ayrılmak zorunda kaldı. “İki adım atınca yoruluyorum” diyen Neslihan Atagül’ün diziden ayrılması izleyicileri üzmüştü.

“Küsüm Ben Sana”

Sefirin Kızı, Neslihan Atagül’süz yoluna devam etse de izleyiciler eski tadı alamadıklarını dile getirdi. Neslihan Atagül’ün yerine Türkiye’nin en sevilen kadın oyuncularından biri Tuba Büyüküstün’ün getirilmesi bile diziyi tam olarak kurtaramadı. Kara Para Aşk dizisindeki mükemmel uyumları ise Sefirin Kızı izleyicilerinde bir karşılık bulmadı. Sefirin Kızı’nın sevenleri Neslihan Atagül’ün ayrılmasıyla dizinin ruhunun da kaybolduğunu söyledi. Hal böyle olunca reytingler de hızla düşmeye başladı tabii.

neslihan atagül

Neslihan Atagül, diziden ayrılınca tepkiler gecikmedi. Sefirin Kızı’nın hayranlarından ünlü oyuncuya birçok mesaj ve yorum geldi. Güzel oyuncunun bir fotoğrafının altına hayranı “Sefirin Kızı’ndan ayrıldığın için küsüm ben sana” yazdı. Hayranına “Napayım sağlığım daha kıymetliydi küsme” diye cevap veren Atagül, dizinin hayranlarının gönlünü almaya çalıştı.

Seren Serengil’den Şok Suçlama

Sefirin Kızı hayranı olduğu herkes tarafından bilinen Seren Serengil, Neslihan Atagül’ün ayrılması üzerine şok suçlamalarda bulundu. Serengil’e göre Neslihan Atagül aslında işi bırakmak istemiş. Ancak tazminat ödememek için güzel oyuncu hastalığını bahane olarak göstererek diziden ayrılmış. Neslihan Atagül’e “İş terbisyesi yok” diyen Serengil’in açıklamaları o zaman magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

neslihan atagül
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz