İrem Derici’den Sonra Bir Doğum Günü Dansı Daha! Poyraz Karayel’in Yıldızı Instagram’ı Dansıyla Salladı

Aleyna

Haberler

25 Mart 2021

İrem Derici’den Sonra Bir Doğum Günü Dansı Daha! Poyraz Karayel’in Yıldızı Instagram’ı Dansıyla Salladı

Fatmagül’ün Suçu Ne, Poyraz Karayel, Gönül İşleri gibi projelerde izlediğimiz başarılı oyuncu Fırat Çelik, Instagram’da eğlenceli bir video paylaştı. Yeğeni ile dans ettiği anları video kaydeden yakışıklı oyuncunun paylaşımına ünlüler akın etti.

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde yeni yaşına giren İrem Derici, doğum gününü iddialı bir dans videosu ile kutlamıştı. Doğum günü için bir dans hocasıyla çalışıp koreografi hazırlayan ünlü şarkıcı iddialı dansıyla çok konuşulmuştu.

blank

Benzer bir doğum günü dansı videosu Fırat Çelik’ten geldi. Ünlü oyuncu Instragram’da yeğeni ile dans ettiği eğlenceli anları takipçileriyle paylaştı. Birkaç saat içinde binlerce yorum ve beğeni alan o doğum günü dansına ünlü isimlerden doğum günü dilekleri yağdı.

“Dogaçlama Bir 40 Yaş Dansı Olsun”

Bugün 40 yaşına basan ünlü isim Instagram’dan doğum günü dansı videosu paylaştığı. Videoda yeğeni ile dans eden yakışıklı oyuncu, takipçilerine eğlenceli dakikalar yaşattı. Sevenleri tarafından doğum günü mesajları alan Fırat Çelik’e meslektaşları Tuba Büyüküstün, Hazal Kaya, Ceyda Ateş ve Damla Sönmez güzel dileklerini iletmeyi ihmal etmedi.

Yeğeni İle Aralarından Su Sızmıyor

Ünlü oyuncunun yeğeni ile arası çok iyi. Birlikte çektikleri videolarla sosyal medyayı sallayan eğlenceli ikili, adeta fenomen haline geldiler.

İnşaat İşçiliğinden Barmenliğe Pek Çok İş Yaptı

25 Mart 1981 tarihinde Almanya, Stuttgart yakınlarında Ostfildern’de doğan Fırat Çelik aslen Tunceli’li. 2 yaşındayken Türkiye’ye dönüş yaparak Tunceli’de ikamet eden yakışıklı oyuncu 9 yaşına geldiğinde ailesi ile beraber Fransa’ya giderek Paris’de yaşamaya başladı.

blank

Langevin Wallon Lisesi’nde ekonomi ve idari bilimler okuyan Çelik, 19 yaşına gelince inşaat işçiliğinden barmenliğe pek çok işin yanında mankenlik de yapmaya başladı. Ardından Sudden Theatre’ın atölyelerine katıldı. Bir yıl kadar bu atölyelerde eğitim gördü.

blank

2010 yılında ise “Fatmagül’ün Suçu Ne?” isimli dizi sayesinde Türkiye’de tanınır oldu. Başrolerini Beren Saat ve Engin Akyürek’in oynadığı “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisinde ünlenen oyuncu, Ay Büyürken Uyuyamam, 20 Dakika, Kış Masal, Poyraz Karayel gibi yapımlarda yer aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz