Tektaş Ailesinde Neler Oluyor? Alişan’ın ve Buse Varol’un Umudu Mucizelere Kaldı: Instagram Takipçileri Şokta!

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Tektaş Ailesinde Neler Oluyor? Alişan’ın ve Buse Varol’un Umudu Mucizelere Kaldı: Instagram Takipçileri Şokta!

Tektaş ailesi Instagram hesaplarından paylaşımlar yapmaya son gaz devam ediyor! Her fırsatta hayatlarındaki detayı paylaşmaktan çekinmeyen Buse Varol ve Alişan son olarak, Antalya tatilinden eğlenceli kareleri Instagram takipçileriyle paylaşmıştı. Bugün ise Alişan’ın güzel eşi Buse Varol’un “mucize” paylaşımı herkesi şaşırttı! Acaba Buse Varol ve Alişan’ın mucizelere mi ihtiyacı var? İlerleyen zamanlarda göreceğiz.

Instagram’ın En Sevilen Ailesi!

Çocuklarıyla ve ailesiyle ilgilenmekten keyif aldığını her defasında vurgulamaktan çekinmeyen Buse Varol; yakın zaman sonra eşi Alişan’la birlikte sete girmeye hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi Alişan ve Buse Varol, bir dizi setinde tanışarak hayatlarını birleştirmişti. Hatta Alişan; “En kısa süren projem, bana hayatımın aşkını getirdi!” diyerek Buse Varol’a övgüler yağdırmaktan da geri durmamıştı.

blank

Alişan’la dünyaevine girdikten sonra oyunculuğa ara vermek zorunda kalan Buse Varol, Eliz ve Burak’ı kucağına aldıktan sonra Instagram’ın en sevilen annelerinden biri oldu. Sık sık çocuklarının fotoğraflarını paylaşmaktan geri durmayan Buse Varol, anne ve anne adaylarının severek takip ettiği Influencerdan biri haline geldi. Evde çocukların bakıcıları dahil 3 farklı yardımcıyla yaşayan Tektaş ailesinin yemekleri ise Buse Varol’a emanet!

blank

Buse Varol’un Umudu Mucizelere Kaldı!

Mutfaktaki hünerlerini sık sık Instagram’dan paylaşan Buse Varol, geçtiğimiz günlerde eşi Alişan’ın doğum günü için de gönderi paylaşmayı ihmal etmedi; “Hayatımın en güzel iyikisi sensin.. iyi ki doğmuşsun, iyi ki çocuklarımın babası sensin?? Daha nice yaşlarını beraber kutlayalım sevgilim✨ Seni çok seviyorum? Bu hayata tekrar gelme şansım olsa, yine seni seçerdim, yine sana aşık olurdum pamuk kalplim✨??” Cümleleriyle hem eşine aşkını haykıran hem de doğum gününü kutlayan Buse Varol’un bugün yaptığı son paylaşım ise takipçilerini endişelendirdi!

blank

Evinin bahçesinden story atarken, fotoğrafın üzerine; “Mucizelerle dolu bir gün olsun!” notunu düşen Buse Varol’un umudu mucizelere mi kaldı? Umarız Tektaş ailesinine evinde her şey yolunda ilerliyordur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz