Ailesiyle Almanya’ya Yerleşen Tarkan Memleket Hasretini #TBT Olarak Paylaştı: “Canım İstanbul’um…”

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Ailesiyle Almanya’ya Yerleşen Tarkan Memleket Hasretini #TBT Olarak Paylaştı: “Canım İstanbul’um…”

Ülkemizin Megastar lakaplı pop sanatçısı Tarkan, şimdilerde çekirdek ailesiyle mutlu bir hayat sürüyor. Eski hızlı zamanlarından eser yok! 90’lı yıllarda efsane şarkıları ve kıvrak danslarıyla Türkiye’de fırtına gibi esiyordu Megastarımız! Evlenerek, Almanya’ya taşınmasının ardından müziğe ara veren Tarkan; uzun zamandır yeni şarkı çıkartmıyor.

Müziğe ara vermesinin sebeplerinden biri de, dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi! Pandemiyi doğduğu ve büyüdüğü Almanya’da geçiren Tarkan; memleket hasreti çekiyor! Instagram hesabından paylaştığı bir gönderide, özellikle İstanbul’u çok özlediğini takipçileriyle paylaştı!

Her Paylaşımı Olay Oluyor!

Türkiye’de tanınıyor olmasına rağmen, aslında Megastarımız Tarkan pek çok kişinin bildiği gibi Almanya doğumlu. Türkiye’ye sonradan gelmiş ailesiyle. Çiftin kızları Liya’da, kendileri gibi Almanya doğumlu!

Pandemi dönemini de Almanya’nın Köln şehrinde geçirmeye karar veren Tarkan, ailesiyle birlikte uzun zamandır başka hiçbir yere gitmedi. Ancak, Instagramdan paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Geçtiğimiz günlerde küçük kızları Liya ile birlikte market alışverişi yapmaya giden çiftimiz, kızları Liya’nın fotoğrafını çekmeyi ihmal etmedi!

Kızını ve eşini de kadraja alarak selfie yapan Tarkan, bu kareyi Instagram’da takipçileriyle “Geçtiğimiz günlerden bir fotoğraf. Liya’mızla market serüveni :)” açıklamasıyla paylaştı. Bu paylaşım kısa süre içinde 470 binin üzerinde beğeni ve 5 binin üzerinde yorum aldı! Hatta Tarkan’ın hayranlarından biri “Ülkenin en şanslı marketi ??” yorumunu yaparak, yorumuna 500 küsür beğeni aldı!

Memleket Hasreti!

Uzun zamandır Türkiye’ye gelemeyen Tarkan, bugün yaptığı paylaşımla Türkiye’ye ve İstanbul’a olan hasretini Instagram’dan duyurmuş oldu! Eski bir fotoğrafı #tbt konu etiketiyle paylaşan Tarkan, açıklama olarak: “Var mı boğazda yürüyüş gibisi. Her seferinde hayranlıkla baktığım canım İstanbul’um…” yazmayı ihmal etmedi!

Hem İstanbul hem de hayranların seni çok özledi Tarkan!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz