Defne Samyeli “Estetik değil yüz egzersizi” Dedi! Ama Eski Fotoğrafları Bu Sözleri Yalanlıyor

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Defne Samyeli “Estetik değil yüz egzersizi” Dedi! Ama Eski Fotoğrafları Bu Sözleri Yalanlıyor

Oyuncu ve sunucu Defne Samyeli genç kalmasının sırrını “yüz egzersizi” olarak açıkladı. Estetik iddialarını yalanlayan ve her şeyi egzersize bağlayan Samyeli’nin açıklamaları kafa karıştırdı.

Ünlü oyuncu ve sunucu Defne Samyeli, canlı sahne performansları ve Cem Yılmaz’la yaşadığı uzun süreli ilişkinin aylarca tartışma yaratacak şekilde bitişinin ardından gündemin daimi bir parçası haline gelmişti. Bu sezon “Sol Yanım” dizisinde başrol oynayan Samyeli, reytinglerde umduğunu bulamasa da gündemde kalmaya devam ediyor. Samyeli’yi gündeme taşıyan en önemli neden ise 48 yaşında olmasına rağmen çok fit ve genç görünmesi!

Sebep Yüz Egzersiziymiş!

Defne Samyeli

Geçtiğimiz günlerde “Okan Bayülgen ile Nokta” programına katılan Defne Samyeli, yine genç ve fit kalmasının sırrının ne olduğu sorusuyla karşılaştı. Sosyal medyada kendisine sık sık “estetik harikası” diye mesajlar geldiğini söyleyen Samyeli, “Yüzüme hiçbir şey yaptırmadım. Kaslarımı kuvvetlendiriyorum. 20 yıldır büyük bir keyif alarak yüz egzersizi yapıyorum” dedi. Anlaşılan o ki, Samyeli genç kalmanın en kolay formülünü bulduğunu iddia ediyor.

Okan Bayülgen’e “Gelip yüzümü eller misin” diyen Samyeli, “Böyle bir medya skandalına karışmak istemiyorum” yanıtını aldı! Bunun üzerine “Cildim sert, gelip yüzüme dokunmadığın için egzersizleri göstermeyeceğim ama 20 yıldır çalışıyorum” dedi.

Fotoğraflar Yalan Söylemez!

blank

Defne Samyeli’nin yüzündeki büyük değişimi sadece egzersizle açıklamak mümkün mü, bilemiyoruz!

blank

1991’de de Türkiye Güzeli seçilecek kadar çekici olan Defne Samyeli, bugünkü hali için “Yüzüm oturdu” da der mi acaba?

Defne Samyeli

Belki de “Makyaj” ya da “Küçük dokunuşlar yaptırdım, estetik sayılmaz” diyecektir. Değişimin sebebi Defne Samyeli’nin tercihlerine göre yüz egzersizi, makyaj da estetik ameliyat olabilir. Yeter ki Defne Samyeli ve diğer ünlüler artık değişimleri konusunda bizimle dalga geçmeyi bıraksın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz