Serenay’ın Yerine Danla Dediler! Danla Bilic de Durmadı Açıklamasını Yaptı: “Öncelikle kimse…”

Aleyna

Haberler

11 Aralık 2020

Serenay’ın Yerine Danla Dediler! Danla Bilic de Durmadı Açıklamasını Yaptı: “Öncelikle kimse…”

Geçtiğimiz günlerde Serenay Sarıkaya, Head and Shoulders ile olan marka iş birliğini sonlandırdığını açıklamıştı. Biliyorsunuz o bu markanın TV reklam yüzüydü. Ardından Danla Bilic dijitalde Head and Shoulders ile anlaştığını açıkladı. Bunu duyanların tepkisi ne oldu? Danla onlara neler söyledi?

Serenay’ın yerine Danla Dediler

Serenay Sarıkaya’nın reklam iş birlğini bırakmasının ardından Danla’nın bir Youtube videosunda aynı markayla dijitalde anlaştığını açıklaması herkesin kafalarını karıştırdı.

Biri güzel oyuncu biri güzel Youtuber! Herkes ne yani Serenay’ın yerine Danla mı geçti diye sorgulamaya başladı.

Ancak dikkat etmedikleri bir ayrıntı vardı. Serenay, markanın TV’deki reklam yüzüydü. Danla ise dijitalde aynı markayla anlaşmıştı. Head and Shoulders’ın TV’deki yeni yüzü ise henüz belli değildi.

Herkes yanlış anlamaya oldukça meyilli!

Danla Çekimlere Başladı!

Danla Bilic dün Instagram hesabından paylaştığı storyle çekimlere başladığını duyurdu. Sempatik fenomen mavileri giymiş!

Güzel fenomen, “Ben çok heyecanlıyım. Umarım siz de benimle bu heyecana ortak olursunuz.” ifadelerini kullanırken ay gibi parlıyordu.

Danla’nın Tepkisi

Yukarıda da bahsettik. Herkes Serenay ve Danla arasında bir ara bozuculuk yapmaya çalıştı. Danla da bir Instagram storysiyle bu işi kökten çözdü!

Danla konuşulanlardan oldukça rahatsız olmuş belli ki! Kim olsa olur ama! “Öncelikle kimse kimsenin yerine geçmedi. Apayrı bir platformda apayrı bir projeye adım attık.” derken ayrımın farkına varın diye haykırıyordu.

Sonrasında kendi deneyimlerinden bahsetti Danla. “Yıllarca saçıyla çok oynamış ve zorlanmış bir kadın olarak en büyük yararı gördüğüm ve storylerimde paylaştığım markayla başladığımız bu dijital projeden gurur duyuyorum.” söylerini ekledi güzel fenomen.

“O güzel mesajlarınızı da ayrıca öperim.” derken hayranlarından gelen güzel dileklere de değinmeden geçmedi.

Danla Bilic’i Youtube’dan takip ediyorsanız bilirsiniz. Saçına çok önem veren, defalarca farklı uygulama deneyen bir isim. O nedenle pek çok insan bu iş için Danla’nın biçilmez kaftan olduğunu düşünüyor.

Bakalım TV’ye Serenay’ın yerine kim gelecek merakla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz