Kenan İmirzalıoğlu Oyunculuktaki İlk Sınavını Huysuz Virjin’e Karşı Verdi! Taklit Çabalarına Çok Güleceksiniz

Aleyna

Haberler

10 Aralık 2020

Kenan İmirzalıoğlu Oyunculuktaki İlk Sınavını Huysuz Virjin’e Karşı Verdi! Taklit Çabalarına Çok Güleceksiniz

Star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, mesleğiyle ilgili ilk sınavını her dönemin fenomen ismi Huysuz Virjin’e karşı verdi. İşte oyuncunun Huysuz Virjin’i taklit çabaları…

Star oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik bölümünde öğrenciliğine devam ederken çevresinin yönlendirmesiyle girdiği “Best Model of Turkey” yarışmasının 1997’deki kazananı oldu. O zamanlar bu tarz yarışmalarda derece almak çok önemli olduğu için de program program gezmeye ve kendini tanıtmaya başladı. Katıldığı programlardan biri de geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ve Türkiye’yi yasa boğan fenomen isim Huysuz Virjin’in -namıdiğer Seyfi Dursunoğlu- programıydı.

“Bakalım yapabilecek misin”

Kenan İmirzalıoğlu

Huysuz Virjin’i milyonlara tanıtan programlardan biri olan “Huysuz Show” yıllar boyunca Kanal D ekranlarında yayınlandı ve tüm Türkiye’yi ekrana kilitledi. Esprileri, hazırcevaplığı ve konuklarını sıkıştıran zor soruları ile büyük bir seyir zevki sunan Huysuz Virjin’in 1997’deki kurbanlarından biri de Kenan İmirzalıoğlu’ydu! “Best Model” seçilen Kenan İmirzalıoğlu’nu beğenen ve ondaki potansiyeli görmek isteyen Huysuz Virjin, İmirzalıoğlu’nu önce matematik konusunda test etti. Huysuz’u alt etmeyi başaran İmirzalıoğlu, daha sonra vücut ölçüleriyle ilgili zor sorulara maruz kaldı.

Huysuz Virjin’in bu sınavını da geçen Kenan İmirzalıoğlu’nun sıradaki sınavı ise oyunculuk yetenekleriyle ilgiliydi. Huysuz Virjin, İmirzalıoğlu’ndan kendisinin yaptığı gibi bir performans sergilemesini istedi. Huysuz Virjin, “Dediler ki giy elbiseyi, böyle bir şey yap, bakalım yapabilecek misin” diyerek İmirzalıoğlu’na direktifler verdi. İmirzalıoğlu’nun performansından memnun kalan Huysuz Virjin, belki de star oyuncunun potansiyelini gören ilk isim oldu!

Bu Olmasa da “Deli Yürek” Oldu!

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu, bu programdan bir sene sonra o dönem fırtınalar estiren “Deli Yürek” dizisinde başrol oynamaya başladı. Modellerin oyunculuğa geçiş sürecine öncülük eden isimlerden biri olan İmirzalıoğlu, yeteneği ve disiplinli çalışması sayesinde bugün tartışmasız şekilde star konumuna yükseldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz