Murat Boz’dan Şarkılı Türkülü Doğum Günü Videosu: “Bana Bakma Benim Yarım Var!”

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Murat Boz’dan Şarkılı Türkülü Doğum Günü Videosu: “Bana Bakma Benim Yarım Var!”

Ünlü şarkıcı Murat Boz, son dönemlerde sessizliğiyle gündem olmuştu. Herhangi bir projede yer almadığını ve teklifleri de olumsuz değerlendirdiğini bir röportaj sırasında söylemişti. Bu röportaja “Aslında böyle iyi oluyor. Şarkılara odaklanıyorum” diyerek sessizliğinin sebebini açıklamıştı. Bu sessizliğinden önce de onu Yayla markasının reklam filminde görmüştük.

Kasım ayının ilk günlerinde ise gündeme bomba gibi oturan Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah aşkı iddiası da ikiliden oldukça söz ettirmişti. İkiliyi bir arada görenler hemen aşk iddiasını yapıştırmıştı. Kimileri bu haberi iddiayla savunsa da kimileri sadece müzik için bir araya geldiklerini söylemişti. Olayın üzerine Murat Boz ve Farah Zeynep Abdullah ikilisini Farah Zeynep’in doğum gününde aynı masada yer aldıklarını gösteren bir karede görmüştük.

Aslında bu kareyle iddialar daha da güçlenmişti. Ancak, Murat Boz da farah Zeynep Abdullah da iddiaları şiddetle yalanladı.

Hatta Murat Boz’dan iddiayı ortaya atanlara kötü haber niteliğinde bir cevap gelmişti. “Hayatımda kimse yok, hala yalnızım.” diye açıklama yapan Murat Boz, ortak bir mekanda karşılaşmaları üzerine beraber yemek yediklerini söylemişti.

“İyi ki Doğdun Yol Arkadaşım”

Şimdi ise Murat Boz’u farklı bir olayla takip ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından bir arkadaşının doğum gününü kutlayan Murat Boz, bununla ilgili bir sempatik video paylaştı.

Tahminimize göre Murat Boz’un yakın arkadaşı Gürsel Çelik ve partneri Rima’nın doğum günüydü. Murat Boz ise “İyi ki doğdun can kardeşim, yol arkadaşım.” diyerek Gürsel Çelik’in; “İyi ki doğdun yol arkadaşımın ömür arkadaşı.” diyerek de Rima’nın doğum gününü kutladı. Postun altına çifti de etiketlemeyi ihmal etmedi.

Videonun detaylarında ise, Murat Boz koltuğunda keyifle otururken arkadaşının söylediği şarkıya gülerek eşlik etti. Videodaki sözlerini de “Su kaynattık!” diyerek bitirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz