Bahar Candan Doya Doya Moda’da Gözyaşlarına Boğuldu! Ağlamasının Sebebi İse Bir O Kadar İlginç!

Aleyna

Haberler

26 Kasım 2020

Bahar Candan Doya Doya Moda’da Gözyaşlarına Boğuldu! Ağlamasının Sebebi İse Bir O Kadar İlginç!

Nihal ve Bahar Candan kardeşler, “Bu Benim Stilim” programıyla tanıdığımız bu genç kadınlar hala ara ara gündem olmaya devam ediyor. Özellikle de küçük kardeş Bahar Candan!

Büyük Kardeş Nihal Candan

Bu Benim Stilim mecerasından sonra kendine “Nihal Candan Beauty Center” adında bir güzellik merkezi açan Nihal Candan Instagram’da boy göstermeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda, evli sevgilisi Hakan Boy kaldığı otelin balkonundan düşmüş ve komaya girmişti. İntihar mı yoksa kazayla mı düştüğü hala bilinmezliği koruyor. Söylemezsem Olmaz programında ilişkisi ve sevgilisi Hakan Boy hakkında açıklamarda bulunmuştu. O skandal açıklamayı hepimiz hatırlıyoruz değil mi:

Bahar Candan’ın Olaylı Gönderisi

Ailenin küçük yaramaz kardeşi Bahar Candan ise, ekranlardan uzak bir hayat sürdürüyordu. Instagram paylaşımlarıyla zaman zaman tepki aldığı da oluyordu. Aynı bu fotoğrafta olduğu gibi. Birçok kişi Bahar Candan’ı din ile dalga geçmekle suçlamıştı ama o her zamanki gibi hiçbir yorumu umursamadan hayatına devam etti.

Büyük Beden Moda Programına Katıldı!

Fotoğraflarına uyguladığı Photoshoplarla bilinen Bahar Candan, geçtiğimiz haftalarda ondan beklenmeyen bir şey yaptı; kilo alarak Doya Doya Moda programına dahil oldu! Büyük beden kadınların yarıştığı bu moda programında çoğu kişi Bahar Candan’ın kilolu olduğuna inanmadı ve tepki gösterdi.

Bahar Candan’ın, Doya Doya Moda program jürisiyle de arasının oldukça iyi olduğunu hemen anlıyoruz; yarışmaya dahil olur olmaz, ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu ile takipleşmeye başlamışlar! Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’le Bu Stil Benim zamanından beri tanışıyorlar.

Programa Bir Geldi, Pir Geldi!

Bu Stil Benim programını izleyenler hatırlayacaktır; Bahar Candan’ın gözlerinden yaş gelmeden ağlaması çok meşhurdu. Doya Doya Moda programında da bu huyuna devam ettiğini görüyoruz. Biliyoruz ki Bahar Candan’ın ağlaması için hiçbir sebebe gerek yok, geçtiğimiz yıllarda ağladığı nedenlere hep birlikte bakalım; saçının kısa olması, jürinin çok konuşması ve hatta babasının dondurma fabrikası olmaması. Pes yani!

Doya Doya Moda Programında Yine Ağladı!

Geçtiğimiz bölümde Bahar Candan yine bizi şaşırtmayarak; yıllar içinde sesinin birazcık kalınlaşmasını kafaya takmış, “Neden bunlar benim başıma gelmek zorunda?” diyerek ağlamaya başlıyor. Jüri üyeleri de bu duruma kahkaha ile cevap veriyor. Gülşah Saraçoğlu, Bahar Candan’a “Drama Queen” lakabı bile takıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz