Akıncı Beyza’nın Kanını Yerde Bırakmayacak! Akıncı 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aleyna

ATV

27 Mart 2021

Akıncı Beyza’nın Kanını Yerde Bırakmayacak! Akıncı 14. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Yayın hayatına bu sezon başlayan dizilerden birisi olan Akıncı 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi ve Yıldıray Şahin gibi oyuncuların yer aldığı fantastik dizide bu hafta Akıncı’yı bakalım hangi zorluklar bekliyor?

Kor-Han’dan Akıncı’ya Rest!

Geçtiğimiz hafta Akıncı, İstanbul’da ortaya çıkan azılı bir düşmanla daha karşı karşıya gelmişti. Şehrin altını üstüne getirmeye başlayan bu tehlikeli isim ise Kor-Han’dır. Kor-Han’ın sıradaki hedefi ise Akıncı’dır. Hatta Kor-Han Akıncı’yı bütün ülkenin önünde ölümcül ve çok tehlikeli bir savaşa davet eder.

Nergis Son Dakika Kurtulur

Büşra Develi - Akıncı

Diğer yandan Nergis son dakika Köksal’ın tuzağından kurtulur. Tabii onun kurtulmasını sağlayan kişi Akıncı’dır. Cevdet ise Londra’dan döner dönmez Nergis’in başına gelenleri öğrenir. Ve derhal bu saldırının arkasındakileri araştırmaya başlar. Bu tuzağı Nergis’e kuranlar Aylin ve Köksal kendilerini Cevdet’e karşı korumaya çalışırlar. Ancak Cevdet için haberler hiç de iyi değildir. Çünkü Gizli Yapı’nın bütün adamları öldürülmüştür. Bunu yapanlar Acı Getirenler grubudur.        

 Akıncı’da Bu Hafta

Akıncı dizisinin yayınlanan 14. fragmanı Akıncı için oldukça kötü bir haberle yayına girdi. Bu hafta Akıncı gerçek hayatında büyük bir kayıpla karşı karşıya kalacak. Kız kardeşi Beyza’nın yol ortasında vurulması bütün aileyi adeta yıkıma uğratır. Tüm şehri hatta dünyayı kurtarmaya çalışan Akıncı maalesef kendi ailesine yetişememiş ve kardeşi Beyza’yı koruyamamıştır. Bakalım Akıncı tüm bu sorunların üstesinden gelebilecek mi? Beyza’nın intikamını alıp aynı zamanda da Kor-Han’la baş edebilecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz