Dünyanın En Tatlı Vedası! Ceyda Düvenci Çocuklarıyla Birlikte Bir Gelenek Başlatmış: “Öpmüşüm gibi…”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Dünyanın En Tatlı Vedası! Ceyda Düvenci Çocuklarıyla Birlikte Bir Gelenek Başlatmış: “Öpmüşüm gibi…”

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, çocuklarıyla başlattıkları veda geleneğini paylaştı. Yeni projesi için birkaç günlüğüne evden giden oyuncu, çocukları için güzel bir şey düşünmüş.

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Melisa

Oyuncu çift Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, kızları Melisa ve oğulları Okan Ali’yle mutlu mesut bir hayat sürüyor. Bir o kadar da mücadeleciler! Ceyda Düvenci’nin serebral palsili kızı Melisa -ve tüm serebral palsililer için- verdiği mücadeleye, 5 yıl önce Bülent Şakrak da katıldı. Melisa’nın “Benim iki babam var” diyeceği kadar da küçük kızın kalbini kazandı! Riskli bir doğum olmasına rağmen oğlu Okan Ali’yi doğuran, sonra da bir süre sağlık problemleriyle uğraşan Ceyda Düvenci, bu süreçte hep eşinden destek aldı. Kısacası, onlarınki “Herkese böylesi kısmet olsun” dedirten bir aşk!

Hep Beraber Bodrum’a Taşındılar

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Okan Ali Melisa

Bülent Şakrak, Bodrum’da çekilen “Sefirin Kızı” dizisinde oynamaya başlayınca, maaile Bodrum’a taşındılar. Bu durum onlar için daha zordu çünkü Melisa’nın kendine ait bir düzeni olması çok önemliydi. Ama Ceyda Düvenci aileyi bölmek istemedi ve bir yolunu bulup eşinin peşinden Bodrum’a gitti. Böylece, özel ihtiyaçları olan çocukların illa özel okula ihtiyacı olmadığını da gördük!

Bülent Şakrak, hikayedeki büyük değişikliklerin ardından “Sefirin Kızı” dizisinden ayrılan oyunculardan biri oldu. Ama bu kez düzen bozulmadı. Bodrum’da çok mutlu olan aile, bir süre daha orada yaşayacak gibi görünüyor. Ama bu kez de Ceyda Düvenci’nin iş için gitmesi gerekiyor!

“Setimin ilk günü”

Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci, uzun zaman sonra setlere Exxen’de yayınlanan “Öğrenci Evi” için dönmüştü. Ama son paylaşımıyla öğrendik ki, henüz bilmediğimiz bir projesi daha var. Onun için de bu sabah İstanbul’a doğru yola çıktı. Çocuklarına geleneksel vedasını etmeyi ihmal etmedi!

Ünlü oyuncu, evden uzun süreliğine ayrıldığında ruj sürüyor ve çocuklarının avuç içlerine birer öpücük konduruyormuş. Bunu da bebekliklerinden beri yaptığı için çocukları çok alışmış. Özellikle Okan Ali bunu çok seviyor ve “Ojeni (ruj demek bu ??) sür de öp gitmeden” diyormuş. Bu sabah da ritüel tekrarlanmış. Bakalım, Ceyda Düvenci’nin yeni projesi nasıl bir şey?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz