Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Yeni Video Geldi Sosyal Medya Karıştı: Ne Söylediğini Kendisi Bile Anlamadı!

Aleyna

FOX

27 Mart 2021

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’den Yeni Video Geldi Sosyal Medya Karıştı: Ne Söylediğini Kendisi Bile Anlamadı!

Fox TV’nin sevilen dizilerinden Sen Çal Kapımı’nın başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin set arkasında da oldukça eğlenceli dakikalar yaşıyor. Haklarında çıkan aşk dedikodularına aldırmamayı öğrenen ikili, neredeyse her gün Instagram’da set arkasından görüntüler paylaşıyor.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

Set Arkasından Yeni Video: Hande Ne Diyor?

Bugün ise Hande Erçel, kendisinin bile videoda ne söylediğini anlamadığı bir görüntüyü bizlerle paylaştı! Videoda Kerem Bürsin’in Hande Erçel’in üzerine parfüm sıktığını görüyoruz, sonrası ise kahkaha tufanı! “Bakın biz sette çok eğleniyoruz” imajı vermek için oldukça çaba gösteren ikilinin bu hareketleri sosyal medyayı ikiye bölmüş durumda.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bu tavırlarını sempatik bulanlar da var, itici bulanlar da! Hande Erçel’in paylaştığı bu video kısa süre içinde sosyal medyada yayılmaya başladı. Pek çok kişi güzel oyuncunun ne söylediğini anlamadığı için “Hande Erçel ağzıyla random attı!” yorumları havada uçuştu.

Ama her ne olursa olsun Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yakın arkadaş olduğu da bir gerçek. Birlikte geçirdikleri her anda doyasıya eğlenen ve eğlenen ikili, sadece iyi zamanda değil kötü zamanda da birlikteler! Örneğin geçtiğimiz günlerde Hande Erçel’in adı Murat Akdoğan’la aşk iddialarına karışmıştı.

Hande Erçel ve Kerem Bürsin

Kerem Bürsin’den Hande Erçel’e Destek Devam Ediyor!

Hatta sonradan ortaya atılan iddiaya göre Murat Akdoğan’ın ailesi, oğullarının Hande Erçel’le birlikte olmasına izin vermeyince ilişki sona ermişti. Geçtiğimiz haftaya bomba gibi düşen bu iddia, Hande Erçel’in moralini bozmaya yetti. Ancak Kerem Bürsin yakın arkadaşını motive etmek için ona övgüler yağdırmayı ihmal etmedi. Hatta Hande Erçel’i övmek için yeni bir kelime bile uydurdu; “Çok mu güzelsin sen? Çok mu güzelsin sen amanım!” Detaylar için:

Hande Erçel ve Kerem Bürsin arasında bir aşk ya da hoşlantı olup olmadığını bilemiyoruz. Fakat ister arkadaş olsunlar ister sevgili, birbirleriyle oldukça samimi ve yakın oldukları her hallerinden belli! Umarız Hande Erçel ve Kerem Bürsin’n bu yakın dostluğu uzun süre devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz