Demet Akalın’ın Survivor İsyanı! Yenisini Beğenmeyince Eski Survivor Yarışmacılarına Seslendi: “Dönün valla”

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Demet Akalın’ın Survivor İsyanı! Yenisini Beğenmeyince Eski Survivor Yarışmacılarına Seslendi: “Dönün valla”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “Survivor” yarışmasının en fanatik hayranlarından biri. Son paylaşımıyla anladık ki, aklı hala geçen sene yarışan ekipte kalmış!

Survivor 2020

Fenomen yarışma “Survivor”, geçen sezonuyla muhteşem bir başarı kazandı ve karantina döneminde izleyicilere ilaç gibi geldi. Hayatımıza da Cemal Can Canseven, Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ve Evrim Keklik başta olmak üzere pek çok yeni isim kattı. Ancak 2021 versiyonu aynı pırıltıyı yakalayamadı. Gerçi hala iyi ratingler alıyor ve genel olarak beğeniliyor. Ancak geçen yıl olduğu gibi “Survivor”ın kapı baca kırdığı bir durum yaşanmadı. Her şey gibi, bu yarışmanın da pek tadı tuzu yok! Genelde kavga haberleriyle gündemde kalabiliyor. Yarışmayı yıllardır izleyenler de bu durumdan biraz şikayetçi, en başta da Demet Akalın!

Fanatik Bir “Survivor” İzleyicisi

demet akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, “Survivor”ı yıllardır hiç kaçırmadan izliyor. Hatta karantina döneminde geliştirdiği bir alışkanlıkla izlediği şeyleri Instagram’dan paylaşmaya başladığı için, onunla birlikte takipçileri de izlemek zorunda kalıyor. Bir yandan programı paylaşıp bir yandan yorum yapan Demet Akalın da “Survivor” yorumcusu olarak TV8’e katılsa hiç fena olmaz. Rating garantisi de var nasıl olsa! Örneğin, Batuhan Karacakaya hakkında söyledikleri epey ses getirmişti.

Demet Akalın, bugün de “Survivor Ekstra”yı izleyerek eski yarışmacılara duyduğu özlemi dile getirdi.

“Televizyonda izlenecek bir şey yok”

Demet Akalın

“Survivor Ekstra” ekibinin tartışmasını izleyen Demet Akalın, “Dönün artık” diye isyan etti. Bu isyana muhtemelen diğer “Survivor” izleyicileri de gönülden katılıyordur!

Dönün valla, üf. Özledim. Televizyonda izlenecek bir şey yok” diyen Demet Akalın, maalesef “Survivor Ekstra” ile yetinmek zorunda kalacak. Öte yandan, eski yarışmacıları ara ara bu şekilde ekrana getirmek de bu isyanları dindirmek için güzel bir taktik, aynen devam!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz