Sefirin Kızı Bile Onları Ayıramamış! Tuba Büyüküstün Bodrum’a Ömürlük Dostuyla Birlikte Gitmiş

Aleyna

Haberler

27 Mart 2021

Sefirin Kızı Bile Onları Ayıramamış! Tuba Büyüküstün Bodrum’a Ömürlük Dostuyla Birlikte Gitmiş

Star oyuncu Tuba Büyüküstün, “Sefirin Kızı” çekimleri yüzünden kızlarından uzak kalıyor. Ama ömürlük arkadaşı Korsan hala onun yanında!

Tuba Büyüküstün

Sevilen dizi “Sefirin Kızı”, başrol oyuncusu Neslihan Atagül gidince çıkmaz sokağa girmiş gibi görünüyordu. Ama kadroya hemen müthiş bir takviye geldi, star oyuncu Tuba Büyüküstün! Kıvanç Tatlıtuğ’la başrollerini paylaştığı “Cesur ve Güzel”in ardından uzun süre ekranlara ara veren Tuba Büyüküstün, vefa borcu olarak görülen bir şey yaptı ve dizinin kadrosuna katıldı.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek

Tuba Büyüküstün skalasında bir oyuncunun pek iyi durumda olmayan bir projeye katılması, hem de ayrılan başrol oyuncusunun yerine, görülmemiş bir şeydi. Ama star oyuncu, dünyada bir fenomen haline gelen “Kara Para Aşk”ta beraber çalıştığı Engin Akyürek ve senarist Eylem Canpolat’a destek olmayı seçti. Dizi Bodrum’da çekildiği için kızları Maya ve Toprak’tan ayrı kalması da cabası!

Annelerini Ziyaret Ettiler

Tuba Büyüküstün Maya Toprak

Maya ve Toprak, annelerinin peşinden Bodrum’a gelmedi. Ama fırsat buldukça onu ziyarete geliyor ve hasret gideriyorlar. Geçen hafta yine annelerini ziyaret eden Toprak ve Maya, sevimli halleriyle görenlerin içini ısıtmıştı.

Tuba Büyüküstün, çekimler yüzünden kızlarından ayrı kalmak zorunda. Bu yüzden biraz zorlansa da, ömürlük dostu hala yanında!

Korsan da Bodrum’daymış

Tuba Büyüküstün, neredeyse 15 yıldır Korsan adında bir Golden Retriever besliyor. Star oyuncu, Korsan’ı yıllardır yoğun dizi çekimlerinde bile yanından ayırmıyor. Her anı birlikte geçen sıkı dostlar, Bodrum’da da ayrılmadı tabii ki!

Bu sabah, Tuba Büyüküstün ve Korsan beraber misafir ağırladı. Ama ünlü oyuncunun yüzünde bir yorgunluk ve bıkkınlık var sanki!

Belki de kızlarından ve eski düzeninden uzak kalmak onu yormuştur. Ama “Sefirin Kızı”nın mayıs ayında biteceği konuşuluyor. Dizi gerçekten final yaparsa o düzene çabucak kavuşacak demektir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz