Alişan’ın Eşi Buse Varol Fiziğiyle Şaşırttı: Hamilelik Kilolarını Çoktan Vermiş Hem Çok Güzel Hem de Çok Fit!

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Alişan’ın Eşi Buse Varol Fiziğiyle Şaşırttı: Hamilelik Kilolarını Çoktan Vermiş Hem Çok Güzel Hem de Çok Fit!

Ünlü türkücü ve sunucu Alişan’ın ailesini bizler de en az takipçileri kadar çok seviyoruz! Samimiyetleri ve şeffaflıklarıyla sosyal medyada herkesin dikkatini çeken Alişan ve Buse Varol; magazincilerin yakın markajda takip ettiği çiftlerinden biri. Tektaş ailesinin her attığı adım olay oluyor!

Buse Varol ve Alişan

Tektaş Ailesi Sosyal Medyada Çok Seviliyor!

Özellikle de Alişan’ın eşi Buse Varol’un neredeyse her paylaştığı gönderi ve story birçok kişinin ilgisini çekmeyi başarıyor. Güzel oyuncu, hayatındaki bütün detayları Instagram takipçileriyle paylaşmayı oldukça seviyor. Hatta geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yakın bir arkadaşıyla canlı yayın yapan Buse Varol’un yayını; küçük oğlu Burak’ın canlı yayın esnasında uykudan uyanmasıyla yarıda kesildi. Ancak Burak’ın uyku mahmurluğuyla sevimli halleri izleyenlerin kalbini eritmeye yetti!

Buse Varol ve Alişan

Önceki günlerde ise uzun zaman sonra bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanan Buse Varol ve Alişan çifti; kızları Eliz’in doğumundan sonra ilk defa başbaşa vakit geçirme şansı elde etti. Ülkemizde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamalarının yavaş yavaş kalkmasıyla birlikte; pek çok kişi kafe ve restorantlara akın etmeye başladı. Bu kişilerden biri de ünlü sunucu Alişan ve güzel eşi Buse Varol oldu.

Buse Varol ve Alişan

Buse Varol Hamilelik Kilolarından Kurtulmuş!

Eşi Buse Varol’la güzel bir öğle yemeği yiyen ve kahve içen Alişan, alışveriş merkezine de uğramayı ihmal etmedi. Kameralara yakalanan çiftimiz, muhabirlerle kısa bir sohbetten sonra alışveriş yapmaya devam ettiler. Fakat geçtiğimiz haftalarda doğum yapan Buse Varol’un fiziği dikkatlerden kaçmadı! Hamilelik kilolarından kısa bir sürede kurtulduğunu gördüğümüz güzel oyuncu; oldukça fit ve zayıf görüntüsüyle dikkat çekti!

Buse Varol

Verdiği kilolar hakkında konuşmak istemeyen Buse Varol’un bu kadar kısa sürede eski fiziğine nasıl kavuştuğu da merak konusu oldu. Özellikle de güzel oyuncunun Instagram takipçileri, Buse Varol’un nasıl kilo verdiğini oldukça merak ediyor.

Benzer Haberler

Necmiye ARAKÇI 11 Mart 2021

Ayy çok yakışıyorlar tü tü maşallah çocukları da çok tatlı mahalledekililere söyleyince de çok mutlu oldular.

Yorum Yaz