Kavgaları Dilden Dile Gezen Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses Hep Problemliymiş: “Yıldız ateşle oynuyor…”

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Kavgaları Dilden Dile Gezen Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses Hep Problemliymiş: “Yıldız ateşle oynuyor…”

Ünlü sanatçılar İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasındaki kavga yıllar geçse de unutulmuyor. Ama kavga öncesinde de ikilinin arası pek iyi değilmiş!

İbrahim Tatlıses Yıldız Tilbe

Ünlü sanatçılar İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe, yıllarca aynı yapım şirketinde çalıştı. Yeri geldi zor günlerde birbirlerine destek oldular, yeri geldi birbirlerinin şarkılarını seslendirdiler. Ama 2009 senesinde “İbo Show”da ikisinin arasında bugün hala dilden dile dolaşan bir kavga yaşandı. Yıllar geçmesine rağmen dün doğan çocukların bile bildiği bu kavgayı gelin birlikte hatırlayalım!

En Popüler Konuktu

Yıldız Tilbe

İbrahim Tatlıses’in fenomen programı “İbo Show”un en popüler konuklarından birisi de Yıldız Tilbe’ydi. Bir dönem beraber çalışan ve sıkı dost olan ikilinin arası, Yıldız Tilbe kendi show programı “Yıldızların Altında” ile reytinglerde atağa geçince biraz bozulmuştu. Ama program bitince Yıldız Tilbe yine İbrahim Tatlıses’in sevilen konuklarından biri olmaya başladı. Ta ki 22 Şubat 2009’a kadar!

Maddiyat Kriziyle Başladı

Yıldız Tilbe ibrahim Tatlıses

Yıldız Tilbe, o gece programa gelmek için aralarında beşibiryerde bile olan bazı şartlar sundu! Epey masraflı olan bu istekler karşılansa da, İbrahim Tatlıses bütün gece Yıldız Tilbe’ye bu konuda laf soktu. Yıldız Tilbe bu durumu esprilerle geçiştirse de İbrahim Tatlıses’in hiç durmadan şarkılarını kesmesine dayanamadı.

Yıldız Tilbe ibrahim Tatlıses

“Kandıramazsın Beni” şarkısını söylerken de olanlar oldu! Şarkıyı kesip “1-2-3-4 tamam ne demek? Kocan 4 tane hanım getirse tamam mı diyorsun yani” diyen İbrahim Tatlıses herkesi şok etti! Yıldız Tilbe de “Sizin bir hareminiz var bildiğim kadarıyla” diye karşılık verince ortalık karıştı.

“Elinden gittim aldım”

İbrahim Tatlıses ne yapsa sinirine hakim olamayınca, o meşhur söylevini vermeye başladı! Yıldız Tilbe’nin Prestij Müzik şirketiyle çalıştığında uğradığı şiddeti ve kendisinin patron olduğu İdobay’a geçiş sürecini anlatmaya çalışan İbrahim Tatlıses, bunu hala hatırlanan bir şekilde yaptı.

Yıldız Tilbe de “Sizde daha çok manevi hakkım var. Beni sadece Allah korudu bugüne kadar, sizi de Allah korusun” diyerek stüdyoyu terk etti ve hediyeleri iade etti. Olayın ardından İbrahim Tatlıses, “Yıldız benim için yaşayan bir ölü” derken, Yıldız Tilbe de tehdit telefonları aldığını söyledi!

“Yıldız Tilbe ateşle oynuyor”

Yıldız Tilbe

Herkes onların bu kavgaya kadar iyi dost olduğunu düşünüyordu. Ama kazın ayağı öyle değilmiş! Yıldız Tilbe ve İbrahim Tatlıses, beraber çalışmaya başladıkları dönemde bile büyük problemler yaşamış.

Yıldız Tilbe İbrahim Tatlıses

Yıldız Tilbe, aldığı para karşılığında makbuz imzalamak istememiş ve “Bu parayı bana borç olarak verin” demiş. Bu durum da patronu İbrahim Tatlıses’in sabrını taşırmaya başlamış. Gazeteler, “Bu dostluğa yazık olacak” diyerek öngörüde çığır açmayı da başarmış!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz