Çağatay Özsoy’un Blu TV’de Yayınlanacak Yeşilçam Dizisinden İlk Kareler Geldi: Her Role Yakışıyor!

Aleyna

Haberler

10 Mart 2021

Çağatay Özsoy’un Blu TV’de Yayınlanacak Yeşilçam Dizisinden İlk Kareler Geldi: Her Role Yakışıyor!

Ülkemizde dijital platformlar adeta yarış içerisinde! Özellikle Koronavirüs pandemisi nedeniyle dijital platformlara ve oralarda üretilen içeriklere ilgi bir hayli artmış durumda. Televizyon dizilerinden ve programlarından sıkılan kişiler için adeta bir cennet olan dijital platformların yükselişi büyük bir ivme kazandı.

Netflix

Dijital Platformların Önlenemez Yükselişi!

Televizyon kanallarının düşüşe geçtiğini ve dijital platformların ileride çok daha değerli olacağını tahmin etmek için Nostradamus ya da Baba Vanga olmaya gerek yok; birazcık gözlem yeteneğimiz olsa yeterli. Ülkemizde en sevilen ve en çok aboneye sahip olan dijital platform şüphesiz Netflix. Zaten geçtiğimiz günlerde Netflix, Türkiye için güncel abone sayısını açıkladı: Tam 3,5 milyon!

Acun Ilıcalı Exxen

Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü yeni dijital platformu Exxen’in ise 700 bin abonesi olduğunu biliyoruz. Acun Ilıcalı yakın bir zamanda 1 milyon aboneye ulaşacaklarını açıklamıştı. Belki de şu an Exxen’in 1 milyon abonesi vardır, bilemiyoruz. Fakat dijital pazarında iş yapan başka platformlarda var. Onlardan biri de Blu TV!

Türk menşeili olan Blu TV, HBO yapımlarını bünyesine dahil ederek; Netflix’in önüne geçmeyi başardı. Özellikle de bir dönemin efsanesi Game Of Thrones dizisi sadece Blu TV’de yayınlanıyor. Bu hamle ile diğer rakiplerinden farkını ortaya koyan Blu TV, sadece telif hakkını aldığı dizi ya da filmleri bünyesinde bulundurmuyor, ayrıca dizi yapımcılığını da üstleniyor! Bunlardan biri de; Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu “Yeşilçam” dizisi!

Blu TV’nin Dönem Dizisi Yeşilçam Geliyor!

Allah herkese Çağatay Ulusoy şansı versin! Yakışıklı oyuncu tek başına dijital platformları domine ediyor resmen. Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan Muhafız’da başrolü canlandıran Çağatay Ulusoy, bir başka Netflix yapımı Mücadele Çıkmazı filminde de başrol olarak karşımıza çıkacak. Son olarak ise Blu TV’nin dönem dizisi Yeşilçam’da da başrol karakeri canlandıran yakışıklı oyuncu tek başına bütün dijital platformlara yetişiyor!

Blu TV’nin Yeşilçam dizisi ise sosyal medyanın ilgisini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde dizinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’u da gördüğümüz fragmanda; “Bir oyuncuya her rol bu kadar yakışır mı ya?” sorusunu sormaktan kendimizi alamadık! Yeşilçam dizisinin resmi Instagram hesabından yayınlanan ilk bölüm fotoğrafları ise, sorduğumuz soruyu destekler nitelikte.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz