Karanlık Sırlar İfşa Oldu! Mert Çıldırdı Dizide İşler Yine Karışıyor: Kağıt Ev 6. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

21 Mayıs 2021

Karanlık Sırlar İfşa Oldu! Mert Çıldırdı Dizide İşler Yine Karışıyor: Kağıt Ev 6. Bölüm Fragmanı

Star TV’de ekranlara gelen ve yayınlanmaya başladığı günden bu yana izleyicilerinin her bölümünü merakla bekledikleri Kağıt Ev’de işler aile için gittikçe kızışmaya başlıyor. Star TV’nin dram türündeki dizilerinden birisi olan Kağıt Ev 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte bu hafta yaşanacak olan gelişmelere dair ipuçları ve yeni bölüm fragmanı!

Kağıt Ev 5. Bölümde Neler Olmuştu?

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Nihal Koldaş, Can Nergis gibi oyuncuların ye raldığı Kağıt Ev’de geçtiğimiz hafta Mert Emniyette Bülent’e ifade verirken neredeyse kendini suçlu duruma sokar. Dizinin en masum karakterlerinden birisi olan Mert’in bu durumdan kurtulup kurtulamayacağı merak konusu Diğer yandan İnci’nin cesedi ıssız kayalıklarda bulunur. Annesi Gülsüm günlerdir kayıp olan kızının ölümünden dolayı kimi suçlayacağını bilemez. Bu arada Aylin’in babasına ilişkin inanılmaz bazı gerçekler ortaya çıkar. Cihan karısının babasının bir katil olduğunu öğrenince çok şaşırır.

Kağıt Ev 6. Bölüm Fragman

Kağıt Ev 6. bölümde ise Mert İnci’nin ölümünü örtbas ettiklerinden dolayı anne ve babasına öfke kusar. Her ikisine de bir daha onları görmek istemediğini söyler. Cemre ise ailesini savunarak Mert’i korkaklıkla suçlar. Kardeşinin gerçek bir manyak olduğunu anlayan Mert ise ailesine karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Fragmanın sonunda ise Mert’i kayalıkların dibine düşmüş olarak görürüz. Mert’in ölüp ölmediği, Aylin’in cezaevinde olan babası ile yüzleşmesi ve daha fazlası Kağıt Ev 6. bölümü ile bizleri bekliyor olacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz