Eşini Öldürdüğünü Müge Anlı’nın Programında İtiraf Eden Alime Toprak’ın İlk Defa Göreceğiniz Tutuklanma Görüntüleri!

Aleyna

Haberler

23 Ocak 2021

Eşini Öldürdüğünü Müge Anlı’nın Programında İtiraf Eden Alime Toprak’ın İlk Defa Göreceğiniz Tutuklanma Görüntüleri!

Alime Toprak, dün “Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında çocuklarına işkence ettiği için eşini öldürdüğünü itiraf etti. İşte Alime Toprak’ın program bittikten sonraki tutuklanma anları…

“Müge Anlı ile Tatlı Sert” programında haftalardır çözülmeye çalışılan bir cinayet var, Ali Toprak’ın ölümü. 44 yaşındaki 2 çocuk babası Ali Toprak, Mersin’deki bir muz serasında ölü bulundu. Başının arkasına sert bir cisimle vurularak öldürülen Ali Toprak’ın cesedi 31 Ağustos’ta bulundu.

Ailesi Müge Anlı’ya Geldi

Müge Anlı

Aylardır katili bulunamayan Ali Toprak’ın ailesi çareyi Müge Anlı’ya başvurmakta buldu. Birkaç haftadır programa katılan aile yavaş yavaş olayları aydınlatmaya başladı. Gözler ilk olarak Ali Toprak’la beraber seraya çalışmaya giden eşi Alime Toprak’a çevrildi.

“Geldiğimde kanlar içindeydi”

Alime Toprak

Alime Toprak, o gün eşinin üzerini değiştirirken kendisinden su istediğini söyledi. Su almaya gidip geri geldiğinde ise eşini yerde kanlar içinde bulduğunu anlattı. O sırada korkuyla eşine seslendiğini ve ardından baygınlık geçirdiğini belirtti. Ancak anlattıklarında bir sorun vardı!

Testler Gerçeği Ortaya Çıkardı

Alime Toprak

Müge Anlı’nın programında yapılan testler sonucunda Alime Toprak’ın o gün bir baygınlık geçirmediği ortaya çıktı. Üstelik Alime Toprak’ın olay günü için verdiği saatlerde de tutarsızlık vardı. Görgü tanıklarının anlattığına göre Ali Toprak’ın öldüğü saatlerde hiç kimse bir yardım çığlığı atmamıştı!

Eşinin Düşmanını İşaret Etti

Çetin Tunç

Alime Toprak, çelişkili beyanları nedeniyle herkes üstüne gelince başka bir ismi işaret etti. Eşinin davalık olduğu Çetin Tunç’un eşine “Seni burada barındırmayacağız” dediğini anlattı. Çetin Tunç’un olay günü sanayide çalıştığı ortaya çıkınca bu kez “Seranın arkasında bir yırtık var, biri oradan girmiştir” dedi. Ama o yırtık bir insanın geçebileceği kadar büyük değildi!

Çocuklarım İçin Yaptım!

Ne dese kendisini kurtarmayı başaramayan Alime Toprak, en sonunda eşini öldürdüğünü program arasında Müge Anlı’ya itiraf etti. Sonra da canlı yayında neden böyle bir şey yaptığını anlattı.

Kim olsa 2 çocuğunu korur. Ama olmadı, başaramadım. Bize işkence yapıyordu. Son yaptığı dokundu. Bana yapsın umurumda değil” diyen Alime Toprak gözyaşlarına boğuldu. Ali Toprak’ın raporu olduğunu ve “Sizi öldürürsem bana kimse bir şey yapamaz” diyerek çocuklarıyla kendisini tehdit ettiğini de ekledi. Olay günü de “Seni öldüreceğim” diyerek bıçakla üstüne yürüyen eşini öldürmek zorunda kaldığını söyledi.

Şok Eden Detaylar Geldi!

Müge Anlı, Alime Toprak’ın program arasında kendisine söylediklerini de anlattı. Anlı, olay günü Ali Toprak’ın eşine “Tekrar evleneceğim, onu da sen gidip isteyeceksin” dediğini de anlattı!

İşte Tutuklandığı Anlar

Alime Toprak, program bittikten sonra Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince tutuklandı. Toprak’ın işlemlerin ardından Mersin’e gönderileceği öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz