Aydilge’den Bomba Gibi Bir İbrahim Tatlıses Çıkışı: “Kadınları aşağılayan birini neden sevmek zorundayız?”

Dilek Yeğin

Haberler

23 Ocak 2021

Aydilge’den Bomba Gibi Bir İbrahim Tatlıses Çıkışı: “Kadınları aşağılayan birini neden sevmek zorundayız?”

Ünlü şarkıcı Aydilge, İbrahim Tatlıses hakkında dobra açıklamalar yaptı. “İbrahim Tatlıses’i neden sevmek zorundayız” diyen Aydilge, Tatlıses’in kadınlara olan tavrına dikkat çekti.

Aydilge

Ünlü şarkıcı Aydilge’yi en çok “Kiraz Mevsimi” ve “Kiralık Aşk” gibi çok sevilen romantik komedi dizileri için yaptığı şarkılarla hatırlıyoruz. Ama bundan böyle cesareti ve dobra oluşuyla da hatırlayacağız gibi görünüyor. Çünkü bugün “imparator” İbrahim Tatlıses hakkında ünlülerin açıkça dile getiremediği bazı şeyleri söyledi!

Epey Sinirlenmiş Gibi!

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in yıllar sonra “İbo Show” ile ekrana geri dönmesi epey yankı uyandırdı. Tatlıses’in programına katılmak için ünlüler adeta sıraya girdi! Her hafta Türkiye’nin kendi alanındaki en popüler isimlerini İbrahim Tatlıses’in programında görmeye başladık. Ama bu duruma itiraz edenler de vardı! Kadına şiddetin bu kadar tavan yaptığı bir dönemde, bu konuda sicili bozuk olan İbrahim Tatlıses’in yüceltilmesi hoşa gitmedi.

Aydilge

Anladık ki, böyle düşünenlerden biri de ünlü şarkıcı Aydilge’ymiş. Ünlü şarkıcı, İbrahim Tatlıses’e sosyal medyadan adeta füze attı!

“Neden sevmek zorundayız”

Aydilge

Aydilge, “İbrahim Tatlıses’i neden sevmek zorundayız” diye sordu. “Kadınları aşağılamakta bir sınırı yokken neden bir yorumcuyu sevmemek had bilmezlik oldu?” diye de bitirdi! Aydilge’nin bomba etkisi yapan tweetleri şu şekilde:

Sicili Çok Bozuk

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses’in “Kadın dövülür de sevilir de” gibi sözlerini hatırlatmak ve geçmişte yaptıklarına işaret etmek herkesin harcı değil! İbrahim Tatlıses pek çok kez kadına şiddet haberleriyle gündeme geldi. Eski eşi oyuncu Perihan Savaş’ın şiddet gördüğü herkesin malumuydu. İbrahim Tatlıses’in eski korumasının iddiasına göre ise Derya Tuna ve Asena’nın vurulması emri bizzat Tatlıses’ten gelmişti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz