Ali Atay’ın Peşinden İzmir’e Taşınan Hazal Kaya’dan İlk Çeşme Karesi Geldi: “Oğlan Diş Çıkarıyor…”

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Ali Atay’ın Peşinden İzmir’e Taşınan Hazal Kaya’dan İlk Çeşme Karesi Geldi: “Oğlan Diş Çıkarıyor…”

Son dönemin gözde çifti Hazal Kaya ve Ali Atay! Geçtiğimiz yıl evlenen bu güzel çift, evlendikten kısa bir süre sonra kucaklarına oğulları Fikret Ali’yi de alarak ailelerini büyütmüşlerdi. Instagram’da da takipçileriyle mutluluk pozları vermeyi ihmal etmiyorlar.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’den sonra ekranlara ve beyazperdeye bir süre veda edip; çocuğuyla ilgilenmeye başlamıştı. Bu sürede de Instagram’ı oldukça aktif kullanıyor. Bugün yaptığı paylaşım yine oğlu Fikret Ali’yle ilgiliydi!

Baba Oğul Benzerliği Görenleri Şok Ediyor!

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin tek çocuğu Fikret Ali’nin, babası Ali Atay’a benzerliği ise geçtiğimiz aylarda sosyal medyada gündem olmuştu! Öyle ki, pek çok sosyal medya kullanıcısı, Ali Atay’ın oğlu Fikret Ali’nin ikizi kadar benzetiyor ve “mitoz bölünme mi yaptınız?” yorumları yapıyordu!

Ali Atay ve oğlu Fikret Ali

Maşallah diyelim bu güzel aileye, herkesin göz önünde olmak yorucu oluyordur mutlaka.

Ali Atay’ın Peşinden Hazal Kaya’da Çeşme’ye Gitti!

ATV’nin yeni dizisi Son Yaz isimli yapımda Selim isimli bir savcıyı canlandıracak olan Ali Atay, dizinin İstanbul çekimlerinin bitmesinin ardından, çekimin devam edeceği Çeşme’ye gitti! Ali Atay’ın eşi Hazal Kaya, Ali Atay’dan uzak kalmak istemiyor olacak ki; Zekariyaköy’deki evlerini kapatarak eşinin peşinden İzmir’e doğru yol aldı! Hatta bunu da Instagram hesabından duyurdu:

Hazal Kaya Story

“Eş durumundan buradayız” diyen Hazal Kaya, takipçilerini haberdar etmeyi de ihmal etmiyor. Edinilen bilgiye göre, pandemi sebebiyle Ali Atay ve Hazal Kaya çifti, çekimler bitene kadar otelde kalmak yerine ev kiralayıp; evde kalmaya karar vermişler! Çekimlerin ne zaman biteceği ise belli değil! Hazal Kaya’nın Çeşme macerasının sıkı takipçisiyiz!

Çeşme’den İlk Haber Geldi!

Dün yolda oldukları haberini veren Hazal Kaya’dan ilk story geldi bile! Storysinde oğlu Fikret Ali’nin diş çıkardığı için zorluk yaşadığını dile getiren Hazal Kaya, güzel havadan da faydalanmayı ihmal etmiyor gördüğümüz kadarıyla!

Hazal Kaya Story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz