Temizlik Hastası Safiye’den Astrolog Ezgi Mola’ya! Instagram’da Yüzümüzü Güldürdü: “Aslan Burçları…”

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Temizlik Hastası Safiye’den Astrolog Ezgi Mola’ya! Instagram’da Yüzümüzü Güldürdü: “Aslan Burçları…”

Son dönemin sevilen oyuncularından olan Ezgi Mola, Instagram’da yüzümüzü güldürmeye devam ediyor! Hem Instagram hem de Youtube’da aktif olan güzel oyuncunun, kendine ait bir Youtube kanalı bile var!

Masumlar Apartmanı İle Gönlümüzde Taht Kurdu!

TRT1’de yayınlanan Masumlar Apartmanı isimli dizi, her hafta reyting rekorları kırmaya devam ediyor! Ezgi Mola Masumlar Apartmanı’nda, ahlak ve terk edilme korkuları ile psikolojik sorunları olan, temizlik takıntısıyla izleyenlere ekran başında illalah ettiren Safiye adlı karakteri canlandırıyor!

Ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu’nun yıllarca hastalarıyla yaptığı terapiler sonucu yazdığı Madanyolunun İçi isimli kitabından uyarlama olan Masumlar Apartmanı, son zamanların en sevilen yapımlarından biri haline geldi kısa sürede! Öyle ki, izlemeyenler bile sosyal medyada en az bir kere ismini duymuş ya da görmüştür!

Ezgi Mola ise, karakterine kendini çok kaptırmış olacak ki; ara ara Safiyelikler yapmıyor değil! Geçtiğimiz hafta, Ezgi Mola’nın sevgilisi Mustafa Aksakallı’nın Instagram paylaşımında Ezgi Mola’nın set çıkışı eve geldiğinde ellerini resmen çitilediğini görmüştük! Buradan detaylara ulaşabilir ve Mustafa Aksakallı’nın storysinde paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz:

Takıntılı ve hastalıklı bir karakteri bu kadar iyi oynadığı için alkışı hak ediyor Ezgi Mola!

Astrolog Ezgi Mola: “Canlarım Gökyüzü Karışık Bu Ara!”

Özellikle Instagram storysinde takipçilerinin yüzünü güldüren paylaşımlar yapan Ezgi Mola’nın, bugün paylaştığı Astrolog tiplemesi, takipçileri tarafından çok sevildi!

Önce storysinde birkaç paylaşım yapan Ezgi Mola, takipçilerinden gelen yoğun isteğe dayanamadı ve aynı videoları birleştirerek; profilinde de “Storyde kalmasın da dedik mi gençler” açıklamasıyla paylaştı!

Videoda, Instagram filtrelerinden biriyle Astrolog tiplemesi yapan Ezgi Mola, Aslan ve kova burçları için öğütlerde bulunuyor! Instagram’da yaptığı bu paylaşım sonrası Ezgi Mola, kısa sürede 700 bin görüntülenme ve binlerce yorum aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz