Merve Boluğur Karantinada Sıkıntıdan Neye Saracağını Şaşırdı! Önce Yaprak Sarma Sonra Youtube Kanalı!

Aleyna

Haberler

6 Aralık 2020

Merve Boluğur Karantinada Sıkıntıdan Neye Saracağını Şaşırdı! Önce Yaprak Sarma Sonra Youtube Kanalı!

Hafta sonu sokağa çıkma yasağının gelmesiyle herkes bu iki günü evde nasıl değerlendireceğini şaşırdı. Ünlülerin camiasında da bu böyle oldu. Merve Boluğur da karantinada sıkılmış olsa gerek önce yaprak sardı, marifetini dile getirdi! Sonrasında da bir Youtube kanalı açayım dedi. Bakalım ünlü oyuncunun bu iki günü nasıl geçmiş…

Karantina’yı Arkadaşıyla Geçirdi

Merve Boluğur karantina günlerini an be an Instagram hikayeleriyle paylaştı. Güzel oyuncu hafta sonu karantinasında arkadaşı Naz Aksu ile birlikte kaldı. Tek başına canı sıkılmasın diye olsa gerek!

Günlerine önce birlikte olduklarını gösteren bir hikayeyle başladılar.

Yaprak Sardılar!

Cumartesi günü yavaş yavaş akşam olurken Merve Boluğur ve arkadaşı Naz Aksu yaprak sarma işine girişti. Merve kızımız daha önce sarmayı bilmiyormuş anlaşılan! Çünkü arkadaşı “Beş dakikada kaptı.” nidalarında bulundu.

Merve Boluğur da buna karşılık “İşte böyle bir hamaratım yapacak hiç bir şey yok!” diyerek gülümsemesini eksik etmedi. Bizi en çok güldüren sözü ise “Karantinada da açığız bekleriz.” oldu. Bir yandan konuşan bir yandan da maharetlerini gösteren Merve Boluğur’un ev halini görmek hayranlarını bir hayli şaşırttı.

Arkada da Hadise’nin “Düm Tek Tek” şarkısı çalıyordu. Bu konuşmayı Naz Aksu kendi hesabından açıkça paylaşırken Merve Boluğur’un videonun sesini kapatarak paylaşması da gözümüzden kaçmadı!

Sonra da Youtube’a Sardı!

İki arkadaş yemeklerini yaptılar, yediler. Sonrasında ise Naz Aksu’dan bir hikaye paylaşımı daha geldi. Arkadaşınız da olmasa haberimiz olmayacak Merve Hanım!

Merve Boluğur bilgisayarda bir şeyler yapıyordu. Sıkılmış halini belli ederek “üff” diye bir iç geçirdi. Arkdaşı Naz Aksu da “Çok çabuk sıkıldın bu işten.” diyerek şaka yaptı Merve’ye.

Merve Hanım’ın tepkisi de bir hayli komikti. Güldü ve garip bir ses çıkararak karşılık verdi o da. Naz Aksu da bunları bir bir Instagram’a koyarken Merve Boluğur’u da etiketlemeyi ihmal etmedi.

Çabuk sıkıldın bu işten derken Naz Hanım’ın ne işini kastettiği aklımıza takıldı tabii ki. Merve Boluğur da bizi daha fazla düşündürmeden kendisi paylaşıverdi.

Youtube kanalı açmış meğer güzel oyuncumuz. “Haydi yanımda ol!” diyerek de hayranlarından destek bekliyor. Bakalım nasıl içerikler üretecek Merve Boluğur! Merakla bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz