Ali Özbir Yine Yorumlarda Yakalandı! Esra Erol’un Programında Yaşananlar Karşısında Sessiz Kalamadı: “Ah Amca…”

Aleyna

ATV

31 Mayıs 2021

Ali Özbir Yine Yorumlarda Yakalandı! Esra Erol’un Programında Yaşananlar Karşısında Sessiz Kalamadı: “Ah Amca…”

Esra Erol’un eşi Ali Özbir, sık sık eşinin sunduğu programın Instagram hesabında yorum yapmayı ihmal etmiyor. İlgi çekici konulara yaptığı yorumlarla izleyicilerin de dikkatini çeken Ali Özbir, bu defa da programa katılan bir amcanın; hafta sonunda eşi tarafından kandırıldığını söyledi!

Esra Erol Şaşırtıyor!

Ancak bu absürt olaylara oldukça alışığız. Evlilik programları döneminde de Esra Erol’a katılan bazı konuklar sırf kendini göstermek ve ünlü olabilmek umuduyla programa katılıyordu. Yıllar boyu binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol, evlilik programı denince akla gelen ilk isimdi! Ancak zaman içinde Esra Erol’un evlilik programı farklı kanallar tarafından klonlanmaya başladı. İlk olarak Fox TV’de Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programı, ardından da Show TV’de Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın birlikte sunduğu “Evleneceksen Gel” programı başladı.

EsraErol

Bu kadar evlilik programı, kendi içinde rekabet etmeye başlayınca işler kızıştı! Sosyal medyada ortaya atılan iddialara göre; programa gelen adaylar reklam ajanslarına bağlı oyuncularmış ve reyting malzemesi için kullanılıyormuş! Bu iddianın ardından pek çok kişi evlilik programlarının kaldırılmasını talep edince bu noktada RTÜK “dur” diyerek tüm evlilik programlarını yasakladı, olan Esra Erol’a oldu!

Ali Özbir Instagram Yorumlarında Yakalandı!

4 yıl önce konsept değişikliğine giden Esra Erol’un programı ise şimdilerde kaçan evli kadınları bulan ve aileleri bir araya toplayan aracı bir kurum görevi görüyor! Geçtiğimiz gün Esra Erol’un canlı yayınına katılan Ramazan amca, Mine ismindeki bir kadının kendisini kandırdığını ve evlilik vaadiyle dolandırdığını söyleyerek Esra Erol’dan yardım istedi. Mine’nin stüdyoya gelmesiyle ortalık karıştı. Ramazan amcaya bir evlilik yaptığını söyleyen Mine, aslında toplamda 5 evlilik yapmış!

blank

Bu konunun ayyuka çıktıktan sonra araya hafta sonu girdi, bugün ise Ramazan amca Mine’yi affettiğini söyledi. Ramazan amcanın bu kararına en çok şaşıran kişilerden biriyse Esra Erol’un eşi Ali Özbir oldu. Esra Erol’da programının Instagram hesabına yorum yapan Ali Özbir, Ramazan amcanın Mine tarafından kandırıldığını iddia etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz