Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Seda Sayan’a Acımadı, İzzet Yıldızhan’dan Hülya Avşar’a Yanıt, Beren Saat Kalpleri Eritti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

31 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil Seda Sayan’a Acımadı, İzzet Yıldızhan’dan Hülya Avşar’a Yanıt, Beren Saat Kalpleri Eritti!

Dedikodu kazanını kaynatmaya başlıyoruz, herkes odun kazanın altına odun atmaya hazır olsun! Bakalım bugün en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Demet Akalın – Seda Sayan Kavgasına Seren Serengil Dahil Oldu!

Söylemezsem Olmaz’ın kaotik yorumcusu Seren Serengil, bu sefer de Seda Sayan – Demet Akalın kavgasına müdehale etti ve fikirlerini beyan etmekten geri durmadı; “Seda Sayan bunu ilk kez yapmıyor. 62 yaşında artık hırsını törpülemesi gerekiyor… Geçmişten bugüne Songül Karlı, Uğur Arslan, Nihat Doğan, Onur Büyüktopçu, Fatih Ürek, şimdi de Demet Akalın ve Alişan… Zaten tutsa bir kanalda kalır, her sene zorluyor ama olmuyor… O dolgu topuklarla ‘Anacım, bacım’ yutturduğu zaman dilimi eskide kaldı. Bir sürü kaliteli program var, kim seyreder Seda Sayan’ı artık? O zamanlar program yoktu, şimdi bir sürü concept var… Seda çok alaturka kaldı bence artık radyo programı yapsın 5 çayı gibi… Hem her gün estetik yaptırmak zorunda da kalmaz. Seda Sayan kimseye dost değil… Olamaz, fıtratında yok, herkesin yerini kıskanıp o yere geçmek istiyor. Ama anlamadığı bir şey var, sabah programı yaptı, olmadı, kadın programı yaptı Uğur Arslan’la, olmadı. Onur’un yemek programını aldı, tutmadı. Fatih’in kaynana programına göz dikti, olmadı, şimdi Demet’le Alişan’ın saatine göz dikti. Orada da olmayacak çünkü devrini tamamladı. Hoşça kal dese o da kurtulacak, herkes de… Zorla güzellik olmaz, bunu aynaya bakıp anlamalı artık!“ Bu arada detaylar için:

2. Çağla Şıkel’den Takipçisine Şok Yanıt!

blank

Kendisine; “Taş gibisin maşallah gün geçtikçe güzelleşen tek kişi sizsiniz. Nasıl oluyor bu bana söyleyin ben de hanımıma söyleyeyim!” yorumunu yapan bir adama sinirlenen Çağla Şıkel, takipçisine yanıt verdi; “Sizin gibi adamlardan uzak durarak!” Tabii Çağla Şıkel’ın bu yorumu sosyal medyada “Yargı Machine” olarak adlandırıldı! Bu arada detaylar için:

3. Beren Saat’in Romantik Doğum Günü Paylaşımı Ortalığı Yıktı!

Güzel oyuncu Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu için Instagram’da paylaştığı fotoğraf ve açıklama güne damgasını vurdu; “Seranatın bitince suya atlayalım mı? Bu uçuşta kimse bizi tanımıyor yaramazlık yapalım mı? Yıldızların altında çıplak uyuyalım mı? Plajda yalınayak evlenelim mi? Davetiye fotoğrafımızı su altında çekelim mi? Balayına Burning Man’e gidelim mi? En büyük roller coastera da binsek mi? Göl kenarında bir festival var acaba? İstanbul’a uçaklar inmiyormuş Jazz Festivaline mi gitsek? Bu gece burada çadırda mı kalsak? Albüm mü yapsak? Ben seni bana hayır demeyişlerin için sevdim en çok, iyi ki doğdun”

4. İzzet Yıldızhan’dan Hülya Avşar’a Taş!

blank

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda; “Bu kadar zenginlik kadar insanın başına gelebilecek kötü bir şey olamaz. Bu nedir böyle, her şeyi alabilmek! Hayatta her şeye şüpheli gezersin. Sevgilin ‘seni seviyorum’ dese inanamazsın. Bir şeye özlem duymak gerek hayatta.” açıklamasını yapan Hülya Avşar’a İzzet Yıldızhan’dan yanıt geldi; “Zengin olmak güzel bir şey arkadaşlar. Zengin olduğunuzda istihdam sağlayıp insanlara iş olanağı sağlayabiliyorsunuz, bundan daha güzel bir mutluluk olamaz! Ben de bilirdim paramı faize, dolara, altına yatırıp kenarda keyif sürmeyi. Bana göre bu düşünceye sahip insanlar faydasızdır. Ama benim yanımda kader birliği ettiğim 455 kişi var. İnsanlara iş imkanı sağlamak, çalışmak, üretmek kadar güzel bir duygu olamaz. Birikimimizi doğru kullanıp insanlara faydalı olmamız lazım

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz