Altın Kızlar Miami’de! Makyazsız Olduğunu İddia Eden Seda Sayan’ın Aşı Şoku

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Altın Kızlar Miami’de! Makyazsız Olduğunu İddia Eden Seda Sayan’ın Aşı Şoku

Son günlerde Demet Akalın ve Alişan’la yaşadığı gerilimlerin ardından Seda Sayan’dan “Ne gerilimi, gayet de iyiyim” story’si geldi bile. Yakın dostu Safiye Soyman’ın yanına Miami’ye giden Seda Sayan orada gördüklerine ise epey şaşırmış. Öyle ki orada yaşadığı şaşkınlık buradaki gerginliği bile çoktan unutturmuş. İşte Seda Sayan’ın story’si ve yaşadığı şok!

Makyajsızım Kusura Bakmayın!

Seda Sayan’ın görenlerin “O nasıl makyazsızlıktır” diye merakla izlediği story’si ünlü sunucunun Miami’de yaşadığı ilginç anları konu alıyor. Çok yakın dostu olan Safiye Soyman’la birlikte olan Seda Sayan Miami’de artık herkesin maskesiz dolaştığından ve evin önündeki plajda bile insanlara tek dozluk aşılar yapıldığını anlatıyor. Bunun üzerine sıkı dostu Safiye Soyman ise arkadaşını da Miami’de aşılatacağını söyleyerek bir kez daha sahip çıkıyor dostuna.

Doğum Gününde de Unutmamıştı

Birbirlerini doğum günlerinde de yalnız bırakmayan ikili her fırsatta mesajlarıyla da olsa sevgilerini göstermeyi ihmal etmiyorlar. Safiye Soyman Seda Sayan’ın doğum gününde şu mesajı paylaşmıştı: “Canım arkadaşım kardeşten öte canım kankam her şeyim dünyam Doğum günün kutlu olsun Sağlıklı huzurlu Sevdiklerinle ailenle oğlunla uzun yıllar diliyorum doğum gününü kutluyorum o güzel yanaklarından öpüyorum canımın içi iyi ki varsın hayatımda seni çok seviyorum”

En İyisi Dost Yanı Dedi ve Gitti

seda sayan safiye soyman

Star TV’de ekranlara gelen hafta içi sabah kuşağı programı olan Demet ile Alişan Sabah Sabah’ın son bölümü geçtiğimiz gün yayınlandı ve program ekranlara veda etti. Kanalın bundan sonrası için Seda Sayan ile anlaştığı iddialarının ortaya çıkması ile birlikte Demet Akalın Seda Sayan’ı ilk önce takipten çıkardı. Bunun ardından Seda Sayan açtı ağzını yumdu gözünü. “Ben bugüne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamadım da. Bunu bilmeyenler öğrensin” şeklinde açıklama yaptı. Hatta Demet Akalın’a “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda sorun yok anlaşabilirsin mesajın elimde duruyor, komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ ” diyerek kendini Miami’ye attı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz