Buse Varol ve Alişan Çocuklar Arasında Kıskançlık Olmasın Diye Öyle Bir Şey Yaptılar ki! Sahne Aynı Müzik Ayrı

Aleyna

Haberler

31 Mayıs 2021

Buse Varol ve Alişan Çocuklar Arasında Kıskançlık Olmasın Diye Öyle Bir Şey Yaptılar ki! Sahne Aynı Müzik Ayrı

Buse Varol ve Alişan için konu çocukları olduğu zaman akan suyun durduğunu bilmeyen yoktur. Her fırsatta çocukları Burak ve Eliz’le ilgilenen ve bunu da sosyal medya hesaplarından paylaşan Alişan ve Buse Varol çiftinden yeni story’ler geldi. Alişan adeta çocuklar birbirlerini kıskanmasınlar diye çok çalışmış. İşte ünlü sanatçının ailesiyle sıcacık halleri!

Önce Kızlar

Ünlü şarkıcı Alişan bugün kızı Eliz ve oğlu Burak’la birlikte geçirdiği bir zamanını takipçileri ile paylaştı. Evde çocukları ile ilgilenmekten hiçbir zaman geri durmayan ve eşi Buse Varol’la birlikte eşit bir şekilde çocukların sorumluluklarını alan Alişan kızı ve oğlu arasında da adaletli davranmaya çalışıyor. Öyle ki birisiyle yaptığı bir oyunu kıskanmasın diye diğeri ile de yapmayı ihmal etmiyor. Alişan ilk önce kızını Niloya adlı çizgi yapımın müziği eşliğinde kucağında sallayarak onu oynatıyor. Eliz’in keyfine ise diyecek yok doğrusu.

Burak’sız Olmaz

Eliz’i bu şekilde eğlendirip keyfini yerine getiren başarılı baba Alişan için tabii ki sıra bu sefer de oğlu Burak’ta. Bu kez aynı yerde Burak’ı kucağına alarak onu da sallayarak eğlendiriyor. Ama tek bir farkla. Müzik değişmiş ve yine çocuklar arasında oldukça meşhur Kırmızı Balık şarkısı eşliğinde bir salıncak yapıyor oğluna da. Böylece Tektaş’larda abi kardeş kavgasına mahal vermeden bu iş baba adaleti ile kolaylıkla çözüme kavuşuyor diyebiliriz.

Programın Ardından En İyi Yer

Geçtiğimiz gün son programlarını yapan Demet Akalın ve Alişan’ı bundan sonra nasıl işler nasıl ortaklıklar bekliyor hep birlikte göreceğiz. Ama bu aralar Seda Sayan’ın isminin programla ilgili sosyal medyaya düşmesi epey ortalığı gerdi doğrusu. Hatta Demet Akalın ve Alişan’ın Seda Sayan’ı takipten çıkarttıkları dahi konuşuluyor. tüm bu tartışmaları çok fazla sürdürmemeye çalışan Alişan’sa bu konuda en doğru yeri bulmuş gibi görünüyor. Eliz ve Burak’la ilgilenirken muhtemelen bu tarz konular hiç aklına bile gelmiyordur ünlü sanatçının.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz