Daha Önceleri Influencer, Modacı ve İşletmeci Olmayan Çalışan Şeyma Subaşı Bu Sefer Mimarlığa Soyundu!

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Daha Önceleri Influencer, Modacı ve İşletmeci Olmayan Çalışan Şeyma Subaşı Bu Sefer Mimarlığa Soyundu!

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, her iş kolunu denemeye devam ediyor. Güzel fenomenimizi hangi sıfatla tanımlamamız gerekiyor henüz emin değiliz, çünkü hali hazırda yaptığı pek çok şey var!

Şeyma Subaşı

Influencer Şeyma!

Öncelikle Influencer olduğunu hepimiz biliyoruz, bir dönem sık sık ürün tanıtımları yapan Şeyma Subaşı yeni milyarder sevgilisi Meedo’yla birlikte olmaya başladıktan sonra elbette tanıtım yapmayı bıraktı. Sadece kendi “Babe” ismindeki markasını ara ara tanıtıyor. Ancak bu Şeyma’nın Influencer olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Şeyma Subaşı

Instagram hesabında 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı’nın erişimleri de bir hayli yüksek! Gündelik hayatından ve lüks yaşamından kesitlerle bizleri buluşturan güzel fenomen, gerçekten insanları etkileyebiliyor!

Modacı Şeyma!

Influencerlığın yanında, aslında moda lisesi çıkışlı olan Şeyma’nın en büyük hedefi modacı olmaktı! Hatta Acun Ilıcalı ile beraberken Nişantaşı’nda bir mağaza açan Şeyma Subaşı, kısa süre içinde mağazasını kapatmak zorunda kaldı.

Şeyma Subaşı

Ancak Şeyma’nın tek modayla ilgili girişimi bu değil. Acun Ilıcalı’nın “Yok Böyle Dans” isimli yarışma programında, yarışmacıların kostümlerini tasarlamıştı güzel Şeyma’mız. Fakat Şeyma Subaşı’nın modacılık serüveni çok da uzun sürmedi!

Şeyma Subaşı

Daha sonrasında yine modayla alakalı bir şeyler yapmak isteyen Şeyma Subaşı, bir mobil uygulama çıkarttı. Uygulamanın adı “Is It Ok” idi. Hatta bu uygulamanın çalıntı olduğu iddiaları aldı başını gitti. Fakat Şeyma Subaşı’nın bu iş girişimi de başarısızlıkla sonuçlandı.

“Sağlıklı Beslenen” Şeyma!

Bu olayın ardından bir süre moda dünyasına küsen Şeyma, kendisini “Sağlıklı Beslenme” konseptine adadı! Sık sık farklı ülkeleri seyahat eden güzel fenomenimiz, orada gördüğü “sağlıklı ve vegan beslenme” konseptini Bebek’te açtığı kafeye uygulamaya çalıştı.

Şeyma Subaşı

İlk başlarda Instagram kullanıcıları kendisini görmek için bile kafeye gidiyordu, doluluk oranları oldukça iyiydi. Fakat ülkemiz henüz bu kadar sağlıklı beslenme konseptine hazır değildi, çağının ötesinde yaşayan Şeyma Subaşı, bu kafeyi de kapatmak zorunda kaldı.

Şeyma Subaşı Kafe

Sporcu Şeyma!

Anlatırken yoruldum ama yıkılmak yok, az kaldı! Son olarak spora takan Şeyma Subaşı, bu sefer de spor kıyafetleri tasarlayacağı bir markayla karşımıza çıktı: “Babe” Şeyma Subaşı şu anlık bu işine devam ediyor gibi gözüküyor ama Şeyma’nın işi hiç belli olmaz.

Şeyma Subaşı

Mesela Şeyma, bugünlerde kendine yeni bir hobi edindi o da mimarlık!

Mimar Şeyma!

Şeyma Subaşı

Yeni sevgilisi Meedo ile birlikte yeni bir eve taşınan Şeyma Subaşı; yeni evini kendisi dizayn ediyormuş! Hatta elbise odasını tamamen kendi zevkine göre yapacakmış. Henüz 2 aylık bir birliktelik olmasına rağmen; bu kadar hızlı ilerleyen Şeyma ve Meedo çiftini tebrik ediyoruz! Şeyma Subaşı’nın başka hangi mesleklerde boy göstereceğini de ayrıca merak ediyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz