Yeni Dizisi İçin Hazırlıklara Devam Eden Fahriye Evcen Oğlu Karan’la Birlikte Aşka Geldi: Karan Aynı Babası!

Aleyna

Haberler

3 Mart 2021

Yeni Dizisi İçin Hazırlıklara Devam Eden Fahriye Evcen Oğlu Karan’la Birlikte Aşka Geldi: Karan Aynı Babası!

Türkiye’nin en sevilen oyuncularından biri olan Fahriye Evcen, bugünlerde bütün zamanını eşi Burak Özçivit ve oğlu Karan’la birlikte geçiriyor. Instagram hesabını da aktif olarak kullanan güzel oyuncu, hem günlük hayatından hem de oğluyla eğlenceli oyunlarından kesitleri takipçileriyle buluşturuyor.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Bildiğiniz gibi Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü dizisiyle hayatımıza girmişti. Bir dönemin efsane dizisi Yaprak Dökümü’nde Necla karakterini canlandıran Fahriye Evcen, o yıllardan beri hayatımızda. Duru güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle kalbimizi çalan sevilen oyuncunun sesi de en az kendi kadar güzel!

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit!

Eşi Burak Özçivit’le yolları ise 2013 yılında yayınlanmaya başlayan “Çalıkuşu” dizisiyle kesişti. O dönem ilişkisi olan Burak Özçivit, Fahriye Evcen için sevgilisinden ayrılarak; güzel oyuncuyla ilişki yaşamaya başladı. Kısa zaman içerisinde de ilişkilerini ciddiyete taşıyan ikili, masal tadında bir düğünle dünyaevine girdiler.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Düğünde 2 farklı gelinlik giyen güzel oyuncuyu çok beğenmiştik! Zaten son yılların tartışmasız en yakışan çiftlelerinden biri Burak Özçivit ve Fahriye Evcen. Evlendikten kısa süre sonra hamile olduğunu duyuran güzel oyuncu, Karan’ın gelmesiyle birlikte bir süre setlerle ara verdi ve oğlunu kendi büyütmek istediğini söyledi.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Anne Oğul Aşka Geldi!

Bu süre zarfında gelen teklifleri reddeden güzel oyuncu; geçtiğimiz aylarda “İçime sinen bir proje olursa kabul edeceğim” açıklamasını yapmıştı. Bu açıklamanın ardından Fahriye Evcen’in bölüm başı 130 bin TL’ye bir diziyle anlaştığı haberini aldık! Fakat diziyle ilgili başka hiçbir gelişme henüz bizlerle paylaşmış değil.

Fahriye Evcen

Dizi başlayana kadar oğlu Karan’la ilgilenmeye devam eden güzel oyuncu; sık sık Instagram hesabından oğluyla birlikte fotoğraf ve video paylaşmayı ihmal etmiyor. Dün akşam ise Fahriye Evcen; oğlu Karan’la aşka geldi ve anne oğuldan içimizi ısıtacak sarmaş dolaş pozlar gördük! Fakat “Maşallah” diyelim, nazar değmesin bu anne oğula.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz