Alişan-Buse Varol Çiftinin Acılı Gününde Ünlüler Birbirine Girdi! Demet Akalın ve Lerzan Mutlu da Kendini Tutamadı

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Alişan-Buse Varol Çiftinin Acılı Gününde Ünlüler Birbirine Girdi! Demet Akalın ve Lerzan Mutlu da Kendini Tutamadı

Alişan ve ailesinin kardeşi Selçuk Tektaş ile ilgili yaşadığı ani ve acı kaybın ardından tüm magazin dünyası büyük bir üzüntü yaşadı. Bu esnada herkes bulunduğu mecradan sosyal medya paylaşımları yaparak Alişan’a desteklerini göstermeye çalıştı. Ancak desteklerin ne şekilde olduğu büyük dedikodulara neden oldu. Lerzan Mutlu ise öyle bir paylaşım yaptı ki, adeta açtı ağzını yumdu gözünü. İşte Lerzan Mutlu ve zehir zemberek paylaşımı!

Konuşacak Çok Şey Var

“Bir ölümün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya!! Tüh hepinize yazıklar olsun” diye başlayan ve adeta ateş püsküren isimlerden birisi de Lerzan Mutlu. Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmesinin ardından magazin dünyasından birçok isim üzüntülerini sosyal medyadan da paylaşmaya devam etti. Cenazeye gelenler, evde destek olmaya çalışanlar, Seda Sayan gibi 40 gün boyunca konserlerini iptal ettiğini açıklayanlar ve bunca desteğin içerisinde yeterince destekleri görünmeyenler…

Evde de Göremedim Sizi

Lerzan Mutlu bugün paylaştığı sosyal medya mesajında bazı isimler için “Evde de göremedim sizi” diye bir çıkışta bulundu. “Evde de göremedim, cenazede de sizi, tatilini yarım bırakıp bile dönmeyen! Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi!!!” şeklinde ithamlarda bulundu. Hatta paylaşımının sonunda “Bari reklam yapmayın tühhhh yazıklar olsun!!!” diyerek mesajını tamamladı.

Demet Akalın’dan Cevap Girişimi

lerzan mutlu

Alişan ile aynı programı sunan, sık sık Alişan’dan “Ortim” diye bahseden Demet Akalın’ın bu süreçteki varlığının eksikliği ise ayrı bir tartışma konusu oldu. Demet Akalın kendisine gelen bir eleştiri topu olduğunu fark edip “Konuşacak çok şey var da…. O gözünün yaşı dinmeyen aileyi düşünen yok… İnsan mezarlıkta ne olduğunu anlıyor… gelen varsa anlardı” diyerek cevap verdi. Ancak Demet Akalın bu mesajına bazı takipçilerden “O gece herkes voguede sahnedeydi dedi cenazede yoktunuz Okan bey vardı” şeklinde tepkilerle de karşılaştı. Hem takipçilerin hem de Lerzan Mutlu’nun yaptığı açıklamaların acayip kavgaların habercisi olduğu meselesi ise önümüzde bizi bekleyen yeni gelişmelerin habercisi resmen.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz