Hayranları Şok Geçirdi! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Kerem Bürsin’in Son Hali Görenleri Korkuttu

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Hayranları Şok Geçirdi! Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Kerem Bürsin’in Son Hali Görenleri Korkuttu

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medyadaki ilginç paylaşımlarına devam ediyor. Ama son fotoğrafında filtrenin dozunu biraz kaçırınca görenleri epey ürpertti!

Kerem Bürsin

Başarılı oyuncu Kerem Bürsin, şu sıralar kariyerinde yeni bir zirve dönemi yaşıyor. 2014 yılının en sevilen dizisi “Güneşi Beklerken”de oynadığı dönemde inanılmaz bir popülerliğe ulaşan ünlü oyuncu, uzun bir süre bu başarısını devam ettirmekte zorlandı. Başrol oynadığı diziler genelde kısa süren ya da beklenen patlamayı yapmayan Kerem Bürsin’in yıldızının yavaş yavaş söndüğü konuşuluyordu.

Hande Erçel Kerem Bürsin

Ama geçen yaz başlayan “Sen Çal Kapımı”, onu kariyerinde yeni bir zirveye taşıdı. Özellikle sosyal medya desteği ve yurt dışı satışları sayesinde ayakta kalan “Sen Çal Kapımı”, ünlü oyuncuya aşk hayatında da kazandırdı. Partneri Hande Erçel’le aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncu, şimdilerde mutluluktan uçuyor!

Durmadan Paylaşım Yapıyor

Hande Erçel Kerem Bürsin

Kerem Bürsin ve Hande Erçel çifti, dizinin sosyal medyada ve yurt dışında kazandığı inanılmaz popülariteyi sürdürmek için sık sık paylaşım yapıyor. Sette açtıkları canlı yayınlar bir milyon izlenmeyi, birlikte çekilen fotoğrafları ise 3 milyon beğeniyi aşan çift, “solo” paylaşımlarıyla da çok beğeniliyor. Özellikle de Kerem Bürsin’in ne kadar fırlama ve eğlenceli bir insan olduğu durmadan yaptığı komik paylaşımlarda görebiliyoruz. Sorun şu ki, bazen şakanın ayarını tutturamıyor!

Son Hali Korkuttu

Setlerdeki uzun bekleyişleri sosyal medyada değerlendiren Kerem Bürsin, sette belli ki yine çok sıkıldı. Çünkü arayıp tarayıp yeni bir Instagram filtresi buldu ve hayranlarını korkutan paylaşımlar yapmaya başladı!

Kerem Bürsin story

Kerem Bürsin’i çok eğlendiren bu fotoğraf, sosyal medya yorumlarına bakacak olursak, hayranlarını epey panikletmiş gibi görünüyor. Umarız, Kerem Bürsin bundan sonra yeni Instagram filtrelerini denerken biraz daha dikkatli olur ve hayranlarını telaşa sokmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz