Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Merve Dizdar’dan Boşanma Sonrası Şok İtiraf: Hayat Çok Zor

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Masumlar Apartmanı’nın Yıldızı Merve Dizdar’dan Boşanma Sonrası Şok İtiraf: Hayat Çok Zor

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben’i Merve Dizdar gerek oyunculuğuyla gerekse de son dönemde eşiyle yaşadığı boşanmadan dolayı magazin gündeminde gündem olmaya devam ediyor. Herkesten habersiz sessiz sedasız boşanan Merve Dizdar bugünlerde yaptığı paylaşımlarla da ayrıca dikkat çekiyor. İşte başarılı oyuncunun “Hayat çok zor” paylaşımı!

35 Yaşındayız Ama…

merve dizdar

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben karakterine hayat veren ve bu karakterle tüm hayranlarının beğenisini kazanan Merve Dizdar, bugün yaptığı sosyal medya paylaşımı ile birçok kişinin dikkatini çekti. Paylaşımında “35 yaşındayız ve hala 15 yaş aralığında yaşıyorsanız hayat gerçekten zor” mesajını yayınlayan Merve Dizdar paylaşımı ile dikkat çekti. Boşanma sonrasındaki ruh hali konusunda hayranlarının merakını toplayan güzel oyuncu şimdi de “Hayat çok zor” diyerek “Acaba zor günler mi geçiriyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Hep Bir Pozitif

Son günlerde Netflix için çekimleri başlayan Erşan Kuneri’nin çekimlerine devam eden Merve Dizdar, bu paylaşımından önce ise aslında oldukça pozitif olduğunu açıklamıştı. Kendisi ile yapılan röportajda “Oldukça pozitif, enerjik ve doğal bir havan var. Hep böyle miydin?” sorusuna karşılık “Evet, hep böyleydim. Olduğumdan daha farklı görünmem. Genelde enerjiğimdir. Lakin Yengeç burcuyum ben. Anında melankoliye bağlayabilirim fakat her zaman oradan bir çıkış noktası bulurum. Günün sonunda kendime inanmaktan da vazgeçmem.” yanıtını verdi.

Sadece Bitti!

Gürhan Altundaşar’ ile birbirlerinden sessiz sedasız ayrılan Merve Dizdar, boşanma esnasında birbirlerinden herhangi bir talepte bulunmadıkları gibi bir de ihanet iddiaları ile uğraşmak zorunda kalmışlardır. Bu iddialara oldukça sert cevaplar veren Merve Dizdar “Gürhan’la karşılıklı konuşarak ve arkadaş kalarak ayrıldık. Fakat bunun dışında ortaya atılan çirkin iddiaların hiç gerçeklik payı yok. Yapmayın böyle şeyler… Zor bir dönem yeterince. Ne Gürhan ne de ben birbirimizi aldatmadık. Kimseyle yasak aşk yaşamadık. Sadece bitti! Rica ediyorum.” diyerek herkese gereken cevabı vermişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz