Camdaki Kız’da Oynamaktan Pişman mı Oldu? Dizinin Muzo’su Enis Arıkan’dan Şaşırtan İtiraf

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Camdaki Kız’da Oynamaktan Pişman mı Oldu? Dizinin Muzo’su Enis Arıkan’dan Şaşırtan İtiraf

Ünlü oyuncu Enis Arıkan, çok uzun süre uzak kaldığı dram projelerine “Camdaki Kız” ile döndü. Ama eski günlerini özlediğini söylemesi hayranlarının kafasını karıştırdı.

Enis Arıkan

Enis Arıkan, konservatuvardan mezun olduktan sonra “Genco” dizisi ve reklamlarla bir süre televizyon için iş yaptı. Ama bunun kendisine göre olmadığını fark edince rotayı büyük aşkı tiyatroya kırdı. Yıllarca en sevilen oyunlarda oynayan ve pek çok ödül alan Enis Arıkan, “Uçurum” dizisindeki Kutlu karakteriyle de gönüllere taht kurdu. Ama bu diziden sonra izleyiciye bambaşka bir yüzünü gösterdi. Komediye olan yatkınlığını sadece arkadaş çevresine değil seyirciye de göstermeye karar verdi! Sosyal medyadaki komik paylaşımlarıyla çok büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Enis Arıkan, uzun süre boyunca hep komedi projelerinde yer aldı. Tam bir show insanı olması ve eğlenceli halleriyle influencer da oldu tabii ki!

“Camdaki Kız” ile Döndü

Enis Arıkan

Komedi dizileri, reklamlar, sosyal medyadaki gülmekten kırıp geçiren videolar, Exxen’deki talk show derken, Enis Arıkan tam bir komedyen oldu. Ama bu durum onu biraz rahatsız etmiş gibi görünüyor. Çünkü sezonun en iddialı dram projelerinden “Camdaki Kız”ın Muzo’su Enis Arıkan oldu! Böylece, ne kadar yetenekli ve skalası geniş bir oyuncu olduğunu izleyiciye gösterme fırsatı buldu ve çok sevildi. Ama bu kez de eski günlerini özlemeye başladı!

“Influencer günlerimi özledim”

Enis Arıkan, dizi başladıktan sonra reklam filmlerine devam etse de, Instagram’daki reklam iş birliklerine ara verdi. Neyse ki, komik videolarından ve soru-cevap seanslarından da vazgeçmedi! Bugün yine soru-cevap yapan Enis Arıkan, “Eski influencer günlerimi özledim” itirafıyla hayranlarını şaşırttı.

Bu aralar hediye gelmiyor mu sana?” diye soran takipçisine, “Gelmiyor, biliyor musun? Benim kapım durmazdı, hey gidi hey. Tutumlu oldu millet. Ne yapsınlar, durumlar malum” diyerek ekonomiye gönderme yapmayı da ihmal etmedi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz