Görenler Şaştı Kaldı! Danilo Zanna’nın Yeni Oyuncağı Dudak Uçuklattı: Masterchef Sonrası İşler Yolunda

Aleyna

Haberler

23 Temmuz 2021

Görenler Şaştı Kaldı! Danilo Zanna’nın Yeni Oyuncağı Dudak Uçuklattı: Masterchef Sonrası İşler Yolunda

Masterchef bir sezona daha bomba gibi başladı. Reytingler yüksek, işler yolunda olmalı ki Danilo Şef kendine yeni bir oyuncak(!) aldı.

Şefler ile Masterchef Küllerinden Doğdu

Ekranların sevilen yarışması Masterchef, yeni sezona oldukça iyi başladı. Yıllar önce de farklı bir jüri ve aynı isimle yayınanan yarışma ne yazık ki o yıllarda hiç tutmadı. Ancak Türkiye’nin en başarılı şefleri bir araya gelip Acun Ilıcalı da işe el atınca, Masterchef küllerinden yeniden doğdu.

Jürilerle İlgili İddialar Yarışma Severleri Üzdü

blank

Üç sezondur ilgiyle izlenen Masterchef, bu yıl yayılan iddialar sebebiyle sevenlerini korkuttu. Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yılki ifşa skandalı sebebiyle, Danilo Zanna’nın rol aldığı reklam filmleri nedeniyle, Somer Sivrioğlu’nun ise pandemi ve yasaklar dolayısıyla yarışmada yer almayacağı haberleri seyirciyi bir hayli üzdü.

blank

Ancak sonuç korkulduğu gibi olmadı, üç şef yine Masterchef kürsüsünde bir araya gelerek hayranlarını sevindirdi. Şu sıralar elemeleri yayınlanan yarışma, tüm Türkiye’yi ekran başına kilitledi. Birbirinden yetenekli yarışmacıların yarıştığı ve lezzetli mi lezzetli yemeklerin yapıldığı yarışma, jürilerin varlığıyla daha da şenlendi.

blank

Mehmet şefin tatlı sert yorumları, Danilo şefin Türkçe ile imtihanı ve Somer şefin esprileri yüzlerimizi gülümsetirken, şeflerin sosyal medya hesapları da yarışma severler tarafından yakın takibe alındı. Yarışma tam anlamıyla başlamadan son bir tatile çıkan şeflerin paylaşımları takipçilerini şaşırttı.

Danilo Zanna’nın Yeni Oyuncağı Göz Kamaştırdı

blank

Mehmet Yalçınkaya bu tatili restoranında çalışarak ve yeni çıkan kitabını tanıtarak geçirirken Somer Sivrioğlu Bodrum ve Alaçatı arasında mekik dokumaya başladı. Danilo şef ise ailesi ile birlikte yatına atlayarak Göcek koylarında seyre çıktı. Tatilin sonu yaklaşınca nihayet karaya ayak basan Danilo Zanna, bugün sosyal medya hesabından yeni oyuncağını tanıttı.

blank

Siyah klasik bir arabanın içerisinde oğlu ile birlikte poz veren Danilo Zanna o fotoğrafı “Don’t dream it … drive it” notu ile paylaştı. Bu fotoğraftan kendisine yeni bir araba aldığı anlaşılan Danilo Zanna, uzun süredir hayalini kurduğu şeye ulaşmış gibi görünüyordu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz