Alişan “En Büyük Şükür Sebeplerim” Diyerek Çocuklarına Sarıldı: Eliz ve Burak’ın Tatlılıkları Kalpleri Eritti!

Aleyna

Haberler

19 Nisan 2021

Alişan “En Büyük Şükür Sebeplerim” Diyerek Çocuklarına Sarıldı: Eliz ve Burak’ın Tatlılıkları Kalpleri Eritti!

Tektaş ailesinde huzur ve mutluluk hüküm sürmeye devam ediyor! Son birkaç gündür Ramazan ayı nedeniyle Instagram’da aktif olmayan Buse Varol ve Alişan’dan bugün kalpleri eriten bir fotoğraf geldi. Ünlü türkücü çocukları Eliz ve Burak’a “En büyük şükür sebeplerim” diyerek sarıldı, sosyal medya yıkıldı! Yorumların, beğenilerin ardı arkası kesilmedi.

Alişan

Tektaş Çifti!

Buse Varol’la bir dizi setinde tanışan Alişan kısa süre içinde güzel oyuncuya aşık oldu. Aşklarını dolu dizgin yaşamaya başlayan ikilinin; kafa yapısı ve aileleri de birbirlerine uygun olunca vakit kaybetmeden şaşalı bir düğünle dünyaevine girdi! Her daim ekranlarda olan Alişan’ın eşi Buse Varol da kısa süre içinde hem ekrandaki izleyicilerin hem de sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği biri haline geldi.

Buse Varol ve Alişan

Abartıdan uzak samimi tavırları, paylaşımları ve karakteriyle özellikle de anne – anne adaylarının gözbebeği olan Buse Varol; şu sıralar oyunculuğa ara vermiş durumda. Evde hem yeni doğan Eliz hem küçük Burak hem de eşi Alişan’la ilgilenmeye devam eden güzel oyuncu; arta kalan vakitlerde mutfakta hünerlerini konuşturuyor!

Buse Varol, Eliz ve Burak

Alişan Çocuklarına Sıkı Sıkı Sarılıyor!

Hatta Buse Varol sadece bunlarla da kalmadı, dün Instagram’dan resim yeteneğini de cümle aleme kanıtlamış oldu! Bu kadar yoğunluğun arasında hobilerine de vakit ayırmayı başaran Buse Varol’u tebrik ediyoruz, aynı anda bu kadar fazla işle uğraşmak oldukça zorlu olsa gerek!

Ancak Buse Varol ve Alişan’ın hayatı biraz daha yoğunlaşacak çünkü çiftimiz yakında dizi çekimine başlayacak! Dizi çekimleri başlayana kadar çocuklarıyla vakit geçirmek isteyen Alişan; bugün işlerini bitirip eve geldikten sonra soluğu Eliz ve Burak’ın yanında aldı. Çocuklarına sıkı sıkı sarılan Alişan; Instagram’a “En büyük şükür sebeplerim, iyikilerim, her şeylerim ??” notuyla fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Alişan’ın bu paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz