Ego Ajans’ta Yeniden Doğan Dicle Değişiminin Farkında! İşte Menajerimi Ara 35. Bölüm Ön İzlemede Dicle’den Hayat Dersi

Ayşegül S.

Haberler

19 Nisan 2021

Ego Ajans’ta Yeniden Doğan Dicle Değişiminin Farkında! İşte Menajerimi Ara 35. Bölüm Ön İzlemede Dicle’den Hayat Dersi

Bir önceki bölümde Serkan Feris’e evlenme tekli etmiş ve ikili bu anın mutluluğunu yaşamışlardı. Ancak Feris Serkan’ın evlenme teklifi ve süren hamileliği nedeniyle oldukça mutlu anlar yaşarken Dicle onun adına son derece kaygılıdır. Çünkü Feris ve Serkan bu hayalleri kurarlarken Serkan’ın boşanmak üzere olduğu eşi Melisa boşanmaktan vazgeçer. Bunu da tesadüfi bir şekilde öğrenen Dicle bu bilgiyi Feris’le paylaşıp paylaşmama konusunda kararsız kalır.

Biz Boşanmadık!

Menajerimi ara melisa feris

Serkan kendisinden boşanmaktan vazgeçen Melisa ile buluşur. Bu buluşmadan haberdar olan Ceyda ise Feris’i bu buluşmanın olduğu yere gönderir. Serkan Melisa ile olan gerilimli konuşmanın ardından masadan kalkar ve gider. Bu kez sorularına cevap arayan Feris Melisa ile konuşmak için masaya gelir. Ve Feris boşanmanın gerçekleşmediğini bu konuşmada öğrenir.

Çınar’ın Jose Koşturmacası

najerimi ara

Diğer yandan Çınar da İspanya’dan gelen oyuncusu Jose ile uğraşmaktadır. Bir reklam çekimi için İstanbul’a gelen Jose Çınar’ı sürekli zor durumda bırakır ve hatta en sonunda ortadan kaybolur. Bütün Ego Jose’yi bulmak için seferber olur. Bu esnada Barış’ın oynayacağı film projesinde sürpriz bir durum yaşanır. Ayrıca Barış film projesindeki sürprizle karşı karşıya iken Ayla’nın da Dicle’ye bir sürprizi vardır. Kıraç ise Ceyda’nın oyunlarını çözme çalışmalarına devam ederken bir yandan da oyuncusu Ceren Taşçı’nın sorunu ile uğraşır.

Menajerimi Ara 35 Bölüm Ön İzleme

Menajerimi Ara 35. bölüm ön izlemesi Dicle’nin Ego Ajans’ta kat ettiği yolu gösteriyor adeta. John Lennon’ın “Hayat biz planlar yaparken başımıza gelenler” sözü ile yaşadıklarını özetleyen Dicle ajansa geldiği ilk günü anımsar. Ama artık çok şey öğrenmiş ve adımlarını daha sıkı yere basan bir menajerdir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz