Seda Sayan Görümce Modunu Açık Unuttu! Acun-Ayça Çiftine Yorumuyla Yine Destek Verdi: ‘Çok Yakışıyorlar!’

Aleyna

Haberler

28 Nisan 2021

Seda Sayan Görümce Modunu Açık Unuttu! Acun-Ayça Çiftine Yorumuyla Yine Destek Verdi: ‘Çok Yakışıyorlar!’

Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın anaçlığını ve dobralığını hepimiz biliyoruz. Her fırsatta hakkaniyetli davranmaya çalışan Seda Abla, bu sefer de Acun Ilıcalı-Ayça Çağla Altunkaya çiftinden desteğini esirgemedi.

Dolu Dizgin Aşk Yaşıyorlar!

Şeyma Subaşı ile yollarını ayıran Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açtı. Kendinden 30 yaş küçük sevgilisi ile yaşadığı ilişki çok konuşulan Acun Ilıcalı’ya destek Seda Sayan’dan geldi.

Göz Önünde Olmaktan Kaçıyorlardı!

blank

Şeyma Subaşı’nın olay yaratan paylaşımlarından rahatsız olan Acun, evlendikten kısa süre sonra boşanmıştı. Bu tür paylaşımların ilişkilerini yıprattığından yakınan Acun, bu sefer daha temkinli davrandı.

Ayça’nın Hesabı Gizli!

blank

Sevgilisinin sosyal medya konusundaki titizliğini bilen Ayça Çağla Altunkaya, ilk günden beri Instagram hesabını gizli tutuyor. Yalnızca yakın çevresinin takip isteğini kabul eden Altunkaya, ilişkilerini yıpratmamak için oldukça tedbirli davranıyor.

Yine de Linç Edilmekten Kurtulamadı!

blank

Geçtiğimiz hafta Klasmagazin’in Instagram sayfası üzerinden yaptığı Ayça Çağla Altunkaya paylaşımına, takipçiler tarafından sert yorumlar yapılmıştı. Bir çok sosyal medya kullanıcısı, Ayça Çağla Altunkaya’nın para için Acun Ilıcalı ile birlikte olduğunu ima eden yorumlar yazmıştı.

Çağla’ya Destek Seda Abla’dan Geldi!

blank

Yapılan yorumlardan rahatsız olan Seda Sayan, Ayça Çağla Altunkaya’nın çok terbiyeli ve saygılı bir genç kız olduğunu belirterek ‘tanımadan yorum yapmayın, günah’ demişti.

Görümce Seda Abla Her Daim Destekçileri!

Magazingiller’in Instagram sayfasında dün paylaştığı Acun Ilıcalı-Ayça Çağla Altunkaya gönderisine de Seda Sayan’dan yorum gecikmedi. Sayfanın ‘Aşk Pozları’ başlığıyla paylaştığı gönderiye yorum yapan Seda Sayan, ‘Çok yakışıyolar. Ayça Çağla o kadar terbiyeli ve asil ki anlatamam’ ifadelerine yer verdi. Ayça’yı sevdiğini her fırsatta belirten görümce Seda Abla, onu sosyal medyanın linç meraklısı kullanıcılarına yedirmeyecek gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz