Alişan Sahalara Bomba Gibi Dönüyor: Kardeşini Kaybetmenin Acısını Yaşayan Alişan Bakın Kendini Nasıl Toparladı!

Aleyna

Haberler

7 Kasım 2021

Alişan Sahalara Bomba Gibi Dönüyor: Kardeşini Kaybetmenin Acısını Yaşayan Alişan Bakın Kendini Nasıl Toparladı!

Alişan 7’den 70’e herkesin tanıyıp sevdiği bir isim. Uzun yıllardır ekranlarda olan ve onu neşeli tavırlarıyla görmeye alışık olduğumuz Alişan, ne yazık ki son zamanlarda oldukça kötü günler geçiriyor. Kardeşi Selçuk Tektaş’ı Covid-19 nedeniyle toprağa veren Alişan, bu kötü zamanlarda kendini işine ve ailesine verdi. Sahalara yavaş yavaş dönmeye hazırlanan Alişan, bakın bombayı nasıl patlattı. Çok şaşıracaksınız!

Kardeş Acısı İle Sarsıldı!

Covid-19 ne yazık ki hepimizi oldukça olumsuz etkiledi. Birçok kişi sevdiklerini bu hastalık yüzünden kaybederken bir acı haber de Alişan cephesinden gelmişti. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın yoğun bakıma kaldırıldığını duyuran Alişan, aradan uzun bir zaman geçmeden kardeşini kaybettiğini söylemişti. Bütün ünlü camiası bu acı haberle sarsılırken Alişan, uzun bir sessizliğe gömülmüştü.

Eşini bir an olsun yalnız bırakmayan Buse Varol, bu zorlu zamanlarda Alişan’a güç vermişti. Bütün aile birbirine tutunarak birlik olmuştu. Alişan uzun süren sessizliğini bir süre sonra bozmuş ve yavaş yavaş kendini göstermeye başlamıştı. Şimdilerde sosyal medya hesaplarını yeniden aktif bir şekilde kullanmaya başlayan Alişan, geçtiğimiz saatlerde herkesi sevindirecek bir haber verdi. Geri sayıma başlayan Alişan bakın ne için gün sayıyormuş!

İki Büyük İsim Bir Araya Geliyor!

12 Kasım günü İstanbul’daki bir mekanda Ebru Yaşar ile bir araya geleceğini duyuran Alişan, herkesi sevindirdi. Sahalara bomba gibi dönen Alişan sevenleri ile buluşmak için gün saymaya başladı. Biz de bir yandan ünlü sanatçının yaşadığı zor günleri geride bırakmasına seviniyor bir yandan da onunla buluşmak için heyecanla bekliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz