Bir Türlü Yüzü Gülmüyor: Hafta İçi Canlı Yayında Survivor’ı Yaşayan Esra Erol Bakın Hafta Sonu da Ne İle Cebelleşiyor!

Aleyna

Haberler

7 Kasım 2021

Bir Türlü Yüzü Gülmüyor: Hafta İçi Canlı Yayında Survivor’ı Yaşayan Esra Erol Bakın Hafta Sonu da Ne İle Cebelleşiyor!

Esra Erol, uzun yıllardır program sunuculuğu yapan bir insan. Gündüz kuşağı programlarının olmazsa olmaz yüzlerinden biri olan ünlü sunucu, hafta içi her gün ekranlara geliyor ve programına aldığı konuklarla birlikte akılalmaz olaylar yaşıyor. Her gün ayrı bir skandala imza atan Esra Erol, aile içerisinde de oldukça yorucu bir dönemden geçiyor. İşte ünlü sunucunun yüzünü bir türlü güldürmeyen o olay!

Yıllardır Bu İşi Yapıyor!

Gündüz kuşağı programları, ülkemizdeki vatandaşlar tarafından oldukça takip ediliyor ve her biri büyük ses getiriyor. Şüphesiz bu kadar sevilmelerinin en büyük nedenlerinden birisi de program sunucuları. Esra Erol, gündüz kuşağı programlarının en sevilen isimlerinden biri. Yıllarca evlilik programı sunan ve onlarca çifti evlendiren Esra Erol, bu tarz programlarının yasaklanmasının ardından formatını değiştirmiş ve bambaşka bir içerik edinmişti.

Kayıpları bulan, küsleri barıştıran, aile içi davalara bakan Esra Erol; yaptığı işin hakkını epey veriyor. Esra Erol’un programına bazen öyle isimler katılıyor ki bütün ülke nefes bile almadan bu programa odaklanıyor. Yaşanan olaylar ile hepimize küçük bir şok yaşatan onca olay, Esra Erol’u da epey yoruyor.

Bu yorgunluğunu evinde atmak isteyen Esra Erol, kendine kalan hafta sonu günlerinde evde vakit geçirse de bir türlü dinlenemiyor. İşte sebebi!

Pazar Yoğunluğu!

İki erkek evladı olan Esra Erol, çocuklarıyla ilgilenmeyi ve onlarla zaman geçirmeyi epey seviyor. Küçük oğluna okuma – yazma öğreten Esra Erol, hafta sonları da üstündeki yorgunluğu atamıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz