Alişan Seda Sayan’la Nasıl Baş Edeceğini Sonunda Buldu! Keşfettiği Yöntemle Ondan Güçlüsü Yok

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Alişan Seda Sayan’la Nasıl Baş Edeceğini Sonunda Buldu! Keşfettiği Yöntemle Ondan Güçlüsü Yok

Son günlerde Demet Akalın’la programlarının bitişinin ardından sosyal medyada gergin tatsızlıklar yaşayan Alişan huzuru evde buluyor. İki gündür çocukları ile paylaşımlar yapan Alişan’dan bugün de tüm bu yaşananlara cevap niteliğinde bir paylaşım geldi. İşte Alişan’ın sorunlarla baş etme şekli!

En İyisi Evde Zaman Geçirmek

Instagram hesabından paylaştığı yukarıdaki fotoğrafa “İnşallah hep böyle gülelim… Benim her şeylerim” yazan Alişan’a güzeller güzeli eşinden eşinden cevap gecikmedi. Buse Varol da bu güzel fotoğrafın ve mesajın altına “Aşklarım benim” yorumunu yaptı. Alişan dün de çocukları ile birlikte eğlenceli story’ler paylaşmıştı. Story’lerin birisinde Eliz bebeği salıncakta sallar gibi sallarken ardından da oğlu Burak’ı aynı şekilde sallıyordu. Ailesi ve çocukları ile her daim yakında ilgili olan Alişan bu zor ve gerilimli günleri kendisi için en güvenli alanda geçiriyor anlaşılan. Ve iyi bir şekilde geçirdiği de her halinden belli oluyor.

Seda Sayan’ı Çok Kızdırdılar

blank

Star TV’de hafta içi her sabah yayınlanan Demet ile Alişan ile Sabah Sabah programının sona ermesinin ardından bir anda Seda Sayan’a ilişkin bazı iddialar ortaya çıkıverdi. Programın final yapmasının ardından Demet Akalın Seda Sayan’ı engelledi ve hatta Seda Sayan hakkında Demet Akalın ve Alişan’ı işinden etti yorumları yayıldı. Ancak tüm bu yorumlara çok sinirlenen Seda Sayan’dan da açıklama gecikmedi. Bu söylentilere ve suçlamalara karşı Seda Sayan hemen cevap vererek; “Ben bugüne kadar kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamadım da. Bunu bilmeyenler öğrensin” dedi.

Alişan Huzuru Evde Bulmuş

blank

Alişan ise elbette programlarının bitişine en az Demet Akalın kadar üzülmüştür. Ancak bu konuda sakinliğini ve huzurunu evde çocukları ile korumayı tercih eden Alişan bu tartışmalara ortak olmaktan çok çocuklarla fotoğraf paylaşmayı tercih ediyor gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz