Esra Erol Yine Müge Anlı Modunu Açık Unutunca Ortalık Karıştı: “Bırak Gitsin Ne Hali Varsa Görsün!”

Aleyna

ATV

1 Haziran 2021

Esra Erol Yine Müge Anlı Modunu Açık Unutunca Ortalık Karıştı: “Bırak Gitsin Ne Hali Varsa Görsün!”

Esra Erol ekranlarında bugün yine bir kadının gözyaşlarına şahitlik yapmak zorunda kaldık! Kendisinden 15 yaş küçük biriyle evlenen Fatma; eşinin hala eski dini nikahlı eşine aşık olduğunu ve evliliğinin de bu yüzden bozulduğunu iddia edince ortalık karıştı! Fatma’nın gözyaşlarına dayanamayan Esra Erol ise; “Bırak gitsin ne hali varsa görsün, bir erkek için değer mi?” diyerek ortalığı sakinleştirmeye çalışsa da nafile, Fatma’nın gözyaşları dinmedi!

EsraErol

Bugünlerde adım adım sezon finaline doğru ilerleyen Esra Erol’un programında koca bir sezonu geride bırakmak üzereyiz! Eylül ayından beri birbirinden absürt konularla ve konuklarla başa çıkmaya çalışan Esra Erol ve ekibi oldukça stresli bir sezon geçirdi. Hatta bir ara Koronavirüs’lü bir kadın programa katılınca hem Esra Erol hem de stüdyodaki çalışanlar oldukça gergin anlar yaşamak zorunda kaldı.

blank

Fatma’nın Gözyaşları!

Ayrıca sezon içinde, programa katılan bir kadının geçmişte cinayet işlediği ortaya çıkınca Esra Erol, Müge Anlı moduna girip; cinayeti aydınlatmaya çalışsa da; birçok izleyici tarafından eleştirilmişti! Bu sezon yaşanılanları anlatmaya kalksak saatlerimizi harcamamız gerekir. O yüzden biz şu anlık, bugün yaşanan olaya bakalım. Dün programa katılan Fatma, kendisinden 15 yaş küçük eşi Suat’in kendisini terk ettiğini ve eski dini nikahlı eşi Sevgi’yle birlikte olduğunu söyledi.

Gözyaşları içinde eşini çok sevdiğini söyleyen Fatma, Esra Erol’dan Suat’ı bulmasını istedi. Bugün ise Suat stüdyodaydı ve Fatma’nın kendisini zorla tuttuğunu, onu sevmediğini hatta ona şiddet uyguladığını iddia etti! Suat’le konuşurken gözyaşlarına hakim olamayan Fatma ise tüm Türkiye’nin yüreğini dağladı! Fatma’nın gözyaşlarına daha fazla dayanamayan Esra Erol araya girerek; “Bırak gitsin ne hali varsa görsün, bir erkek için değer mi?” diyerek sitemini dile getirse de nafile, Fatma bir türlü sakinleşmedi ve Suat’in eski dini nikahlı eşi tarafından zorla birlikte olduğunu iddia etmeye devam etti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz