Demir Sonunda Ümit’in Gizli Sırrını Öğrendi! Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm Fragmanı

Aleyna

ATV

1 Haziran 2021

Demir Sonunda Ümit’in Gizli Sırrını Öğrendi! Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm Fragmanı

100. bölüme bir bölüm kalan ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Bir Zamanlar Çukurova’da entrikalar bitmiyor. Ama tüm özellikle Ümit’in gizemlerinin yavaş yavaş çözülmesi ile yepyeni durumlar ortaya çıkmak üzere. İşte Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı ve dataylar!

Bir Zamanlar Çukurova 98. bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta Adana – İstanbul uçağının düşüş haberinin radyoda yayınlanması ile birlikte adeta Çukurova’ya bir ateş düşer. Ve bu ateşin düştüğü evlerden birisi de Fekeli’nin evidir. Gerçek anne babasına rağmen Adana’ya gelerek Fekeli’nin desteğini almak için gelen Müjgan da o uçaktadır. Havalimanının kapısından dönüp dönüp öptüğü Kerem Ali’yi maalesef o da annesiz bırakacaktır. Hatta Kerem Ali son öpüşünde Müjgan’ın boynundaki fuları alır. Aldığı bu fular ondan kalan son şey olacaktır.

Demir Züleyha’yı Arar

blank

Diğer yandan Demir, Züleyha ve çocuklarının bindikleri gemiyi durdurmayı bir türlü başaramaz. Hatta polisler tarafından yakalanıp götürülürken Gülten’i görerek daha çok sinirlenir. Bundan sonrasında Züleyha’ya Şadi üzerinden ulaşmaya çalışınca kendini Londra’da bulur. Sevda ise ne yaparsa yapsın Züleyha’nın nereye gittiğini öğrenemez. Bu arada konağa bir taşla birlikte atılan mesaj Sevda’nın canını çok sıkar. O mesajla beraber kendilerini çok farklı olayların içerisinde bulurlar.

Bir Zamanlar Çukurova 99. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova’da bu hafta ise Züleyha Ümit’in hamile olduğunu Sevda’ya söyler. Bu arada davette Demir de Ümit’i sorgular ve bu esnada onun hamile olduğunu öğrenir. Diğer yandan da Sevda’yı sıkıştırarak ona “Nereye gidiyorsun Fatma Özden?” diye sorar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz