Oğuzhan Koç’la Basılan Demet Özdemir Tatilden Döndü! İfşalar İçin Ağır Konuştu: “Her Şeyin Bir Çizgisi…

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Oğuzhan Koç’la Basılan Demet Özdemir Tatilden Döndü! İfşalar İçin Ağır Konuştu: “Her Şeyin Bir Çizgisi…

Sevgilisi Oğuzhan Koç ile birlikte tatile çıkan Demet Özdemir bugün ilk kez magazincilerle tatili hakkında konuştu. Tatilin nasıl geçtiğini soran magazin muhabirlerine haklarında yapılan yorumlar ve kendilerine ait çekimlere dair sert yorumlar yapmaktan çekinmeyen güzel oyuncu “Bu konuda politik olamayacağım” dedi ve olanlar oldu…

Dostlarla Tatil Yapalım Dediler Ama…

Bu yıl ilişki yaşamaya başlayan Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ikilisi ilk zamanlar ilişkilerimi saklamayı tercih etmelerine rağmen son zamanlarda artık böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorlar. İlişkilerini açıkça yaşama aşamasına geçen sevgililer son günlerde ise yılın yorgunluğunu atmak için birlikte tatile çıkmaya karar vermişlerdi. Çift öncelikle tatillerine Ayvalık’ta başlamış ardından da yakın arkadaşları Aslı Bekiroğlu ve Çağrı Telkıvıran ile birlikte Muğla Fethiye’ye geçmeye karar vermişlerdi.

Her Şeyin Bir Çizgisi Olmalı

Arkadaşları ile birlikte kiraladıkları guletle Fethiye’nin koylarını gezen Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir ikilisinin tatili de magazin dünyasında ve sosyal medyada epey konu oldu haliyle. Ancak konuşulan kimi konular doğal olarak Demet Özdemir’in canını sıkmış olacak ki bugün açtı ağzını yumdu gözünü. Muhabirlere yeni projesinden bahseden Demet Özdemir romantik komedi yapacağı için aralarda bu şekilde minik tatillerle kafasını boşaltmak istediğini ve bu şekilde işine daha iyi konsantre olabileceğini anlattı. Ardından muhabirlerin “Tatil yaramış size bronzlaşmışsınız, İstanbul’dan takip ettik sizi” sözlerine Özdemir “Sadece sen değil” diyerek başladı ve bu konuda politik olamayacağını söyleyerek yapılan çekimlerden rahatsızlığını dile getirdi. “Olur böyle şeyler demek isterdim ama oranın da bir çizgisi olmalı diye düşünüyorum” diyen Demet Özdemir bu tarzdan epeyce rahatsız olduğunu da açık açık söyledi. Hatta güzel oyuncu “Gizli çekimi de anlarım ama bu kadarını beklemiyordum gerçekten” dedi.

Benzer Haberler

Sibel 2 Haziran 2021

Bence böyle pozlar vermeniz ayıp tamam poz verin ama sosyal medyaya yaymayın

Limon 2 Haziran 2021

Demet özdemir çok güzel Oğuzhan Koç çirkin hiç olmamış nasıl öpüşmüşler😂

Yorum Yaz