Sekiz Sene Sonra Geri Döndü: Ben İçimde Bir Karadelikle Yaşıyorum! Atiye 3. Sezonla Geçmişi Unutturmaya Geliyor!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Sekiz Sene Sonra Geri Döndü: Ben İçimde Bir Karadelikle Yaşıyorum! Atiye 3. Sezonla Geçmişi Unutturmaya Geliyor!

Şengül Boytaş’ın Dünya’nın Uyanışı adlı kitabından uyarlanan Atiye, izleyicilere geçmiş ile geleceğin birbirinin içinde kaybolduğu mistik bir hikaye sunan 2 sezon ile Netflix’te yayınlandı. Başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsur’un paylaştığı dizinin 3. sezon çekimleri tamamlandı. Atiye yeni bölümleri ile 17 Haziran’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

İlk Sezonda Neler Yaşanmıştı?

Atiye başarılı bir ressamdır. Ailesi ve sevgilisi Ozan ile mutlu ve sakin bir hayat sürmektedir. Atiye’nin doğduğu günden beri gözünün önünden gitmeyen bir sembol vardır ve sürekli bu sembolü çizer. Hatta bu sembolün çizimleri üzerine başarılı bir sergi düzenler. Ancak bir gün Atiye için her şey değişir. Göbeklitepe’de kazı yapan arkeolog Erhan’ı ve yıllardır çizdiği sembolü bir gün karşısında gören Atiye şok olur. Bu sembolün anlamını çözmek için Erhan’ı bulur ve hikaye burada başlar.

İkinci Sezonda Neler Oldu?

blank

Sembol Atiye’ye yepyeni bir dünyanın kapılarını açar. İlk sezonda paralel dünyaların kapısını aralayan Atiye, ikinci sezonda evine ve ailesine dönmek için çabalar. Bu çabalar sonucunda kendisinin seçilmiş kişi olduğunu farkeder ve kendisine verilen güçleri keşfeder. Geçmişten sıyrılıp yaşadığı zamana dönmeyi başaran Atiye, şaşırtan bir gerçekle karşılaşır: O artık paralel bir evrende paralel bir hayat yaşamaktadır. Bu evrende de Erhan’ın izini sürerek gerçeğe ulaşmayı hedefler ve sonunda başarır.

Üçüncü Sezonda Seyirciyi Neler Bekliyor?

blank

Üçüncü sezon fragmanında Erhan ve Atiye’nin evlendiği ve bir kızlarının olduğu görülüyor. Atiye’nin ziyaret ettiği geçmişten birileri, kızlarını onlardan alıyor ve bu sezonda Erhan ile Atiye kızlarının peşine düşüyor. Önceki sezonlarda kendini arayan Atiye bu sezonda kızına kavuşmak için seferber oluyor. Frgamana bakıllırsa bu sezon da mutlu sonla bitiyor.

İzleyicilerin Yeni Sezonla İlgili Yorumları Neler?

Tüm izleyicilerin merakla beklediği Atiye 3. Sezon fragmanı nihayet yayınlandı. Fragmanı gören takipçiler bu habere çok sevinse de hemen hemen hepsi dizinin geçen sezonlarını hatırlamadığını söyleyerek, sezonlar arasında geçen uzun zamandan şikayet etti. Buna rağmen Atiye severlerin yeni sezon heyecanı gözden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz