Alişan Şimdi de Reklam Yüzü Oldu! Fawori Boya Reklamı Sosyal Medyanın Gündeminde

Ayşegül S.

Haberler

3 Mart 2021

Alişan Şimdi de Reklam Yüzü Oldu! Fawori Boya Reklamı Sosyal Medyanın Gündeminde

Televizyon dünyasının ünlü simalarından olan Alişan bu kez de ünlü bir markanın reklam yüzü olmak için kolları sıvadı. Yaptığı her işte büyük bir ilgi odağı olmayı başaran ve gündeme gelen Alişan artık Fawori Boya’nın yeni reklam yüzü.

İlk Reklam Filmini Paylaştı

Alişan geçtiğimiz günlerde ünlü bir boya firması olan Fawori Boya ile anlaşma imzaladığını açıklamıştı. Sosyal medya hesaplarından markanın reklam yüzü olacağını duyuran Alişan’ın reklam filmi de yayınlandı. Tabii yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyanın konusu haline geldi.    

Boyacı Olamadı Ama Boya Reklamlarında Oynayacak

Ünlü şarkıcı ve sunucu Alişan’ın çocukluk hayali boyacı olmakmış. Çocukken büyüdüğü zaman boyacı olmayı hayal eden Alişan bugün bu hayalden fersah fersah uzaklarda bir kariyere sahip. Ancak yine de bu hayalini hiç unutmayan ünlü sanatçı boyacıların işlerini çok kıymetli bulduğunu ifade ediyor. Evi renklendirmeyi, canlandırmayı çok sevdiğini söyleyen Alişan bu arada reklam yüzü olduğu markayı şimdiden sahiplenmiş görünüyor.

Çocuk Odası Dizaynında İlk İş Boya

blank

Bir süredir sosyal medya hesaplarında kızı Eliz ile fotoğraflarını sıkça gördüğümüz Alişan da ilgili babalar arasında. Çocuklarının bakımları konusunda eşi Buse Varol’a her zaman destek olan Alişan’ı sık sık kızı ile birlikte görüyoruz. Reklam için konuşan ünlü sanatçı kızı Eliz doğmadan önce odasını dizayn etmeye odanın boyanmasıyla başladığını söyledi. Alişan düzenli bir şekilde boyanan evlerin daha hijyen ve sağlıklı olacağı tavsiyesinde bulunmayı da ihmal etmedi.

Boyacılık Mesleğine Katkı

blank

Alişan reklam yüzü olduğu markayı oldukça iyi sahiplenmiş görünüyor. Öyle ki, takipçilerine ilk fırsatta evlerin düzenli bir şekilde boyanması gerektiğinden bahsetmeye başladı bile. Alişan sağlıklı ve hijyen evler için mutlaka boya yapılması gerektiğini hatırlattı. Ünlü şarkıcıya göre evlerin düzenli bir şekilde boyatılmasının başka bir faydası daha var. O da boyacılık mesleğinin devamına katkı sunmak. Boya ustalarını çok takdir eden Alişan bu işin ne kadar meşakkatli bir iş olduğunun altını çizmeyi ihmal etmedi.

Reklam Filmini Beğenmeyenler de Oldu

blank

Reklam filmi yayınladıktan sonra videoyu beğenen Alişan takipçileri olduğu gibi beğenmeyen izleyiciler de oldu. Bakalım Alişan bu yorumlar için ne diyecek?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz