Kalpler Havada Uçuşuyor! Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen ve Oğlu Karan’ın Çizimini Paylaştı

Dilek Yeğin

Haberler

3 Mart 2021

Kalpler Havada Uçuşuyor! Burak Özçivit Eşi Fahriye Evcen ve Oğlu Karan’ın Çizimini Paylaştı

Star oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’ın neşeli anlarını resmeden bir paylaşım yaptı. Bu fotoğrafı o da hayranları kadar sevmiş olmalı!

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Ünlüler camiasının en sevilen çiftlerinden biri, şüphesiz ki Burak Özçivit ve Fahriye Evcen. “Çalıkuşu” dizisinde iki aşığı canlandıran ikili, bu aşkı gerçeğe taşıdı. Genelde set aşkları dizi bittikten sonra pek de uzun sürmüyor. Ama durum onlarda tam tersi oldu!

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Diziden sonra beraber “Aşk Sana Benzer” filminde oynayan ikili, bu filmin gala gecesine el ele katılarak aşklarını ilan etti. O günden beri de ülkenin en popüler çiftlerinden biri olarak hayatlarına devam ediyorlar. Çiftin olağanüstü şöhreti Viyana’da bile başlarına dert açtı!

Viyana Kuşatması

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2016 yılını Viyana’da karşıladı. Ama kaldıkları otelden fotoğraflar paylaşınca başlarına büyük dert açıldı. Hayranları fotoğrafarı görünce çiftin nerede kaldığını tahmin etti ve oteli bastı! Güvenlik bile yetersiz kaldı, olaya polis müdahale etti.

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Neyse ki, mutlu aşıklar bu olağanüstü şöhrete rağmen çizgilerini bozmadı. Olabildiğince gözlerden uzak ve mütevazı bir hayat yaşamaya özen gösterdiler. “Mutlu son” da 2017’de yaşandı, çift görkemli bir törenle dünyaevine girdi. 2019’da da dünya tatlısı oğulları Karan’a kavuştular!

İlk Poz Sosyal Medyayı Salladı

Fahriye Evcen Burak Özçivit

Karan’ın kime benzediği büyük merak konusuydu. Çift, bir süre çocuklarını meraklı gözlerden gizlemeyi tercih etti. İlk fotoğraflar birkaç ay sonra Fahriye Evcen’den geldi ve anında sosyal medyanın gündemine oturdu!

Karan’ın birkaç aylık bir bebeğe göre çok karizmatik olması günlerce konuşuldu. Bu sohbetten çıkan en net sonuç da “Genetik çok önemli” oldu! İlk fotoğraf geldikten sonra çift daha rahat davranmaya başladı ve bol bol aile fotoğrafı gördük. Ama hiçbiri Fahriye Evcen’in Karan’a sarılıp kahkahalar attığı pozlar kadar sevilmedi!

Çizimini Bile Yaptılar

Fahriye Evcen ve oğlu Karan’ın dün paylaşılan neşeli pozları sosyal medyayı salladı. Nasıl sallamasın ki, bakınca insanın içi açılıyor!

Fahriye Evcen Karan Özçivit

Pozlar o kadar sevildi ki, ünlü oyuncunun bir hayranı bu anları resmetti. Bu resme Burak Özçivit de kayıtsız kalamadı.

Kalp Emojisiyle Paylaştı

Burak Özçivit

Burak Özçivit, eşine olan aşkını ve Karan’la hayatının nasıl değiştiğini her fırsatta anlatan bir isim. Sosyal medyayı genelde işi için kullansa da, ailesini de zaman zaman paylaşıyor. Bugün de o istisnai günlerden biriydi!

Burak Özçivit Fahriye Evcen Karan

“Aile babası” Burak Özçivit de eşi ve oğlunun son pozlarını en az bizim kadar sevmiş gibi görünüyor. Bu güzel ailenin mutluluğunun katlanarak artmasını diliyoruz!

Benzer Haberler

Hebele hübele 3 Mart 2021

Çok güzeller karan çok tatlı maşallah

Yorum Yaz